لایت کوین

لایت کوین چیست؟

لایت کوین یکی از معروف ترین رمزارزهای دنیاست. شما می توانید با استفاده از این ارز، بدون نیاز به هیچ واسط دیگری پول خود را از شخصی به شخص دیگر انتقال دهید و تمامی این قدم ها به صورت کاملا امن بین دو طرف برقرار می شود.

در دنیایی که سه میلیارد نفر بصورت آنلاین به هم متصل هستند، ماشین ها خودران شده اند و برنامه ها می توانند با هم ارتباط برقرار کنند، شبکه های پرداخت کماکان در دهه هفتاد میلادی مانده اند. دلیل اصلی این مساله این است که شبکه های پرداخت قبل از توسعه اینترنت به وجود آمده اند و حال برای بهبود آنها نیازمند تغییر رویه هستیم. شما می توانید فروش و خرید لایت کوین را به راحتی در وب سایت ایرنیکارت انجام دهید.

لایت کوین

قابلیت های لایت کوین چیست؟

با علم بیشتری به خرید لایت کوین بپردازید
لایت کوین

لایت کوین برای کسب و کارها

لایت کوین راهی بسیار ایمن و ارزان برای مدیریت پرداخت هاست.

  • دریافت کمترین کارمزدها
  • حفاظت در برابر کلاهبرداری
  • پرداخت های سریع بین المللی
  • توافق با PCI الزامی نیست
  • چند امضایی بودن
  • شفافیت در حسابداری

چگونه از لایت کوین استفاده کنیم

اطلاعات خود را بیشتر کنید
لایت کوینبا آنچه که می دانید و هر روز بکار می برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با لایت کوین، لازم است چند نکته را بدانید تا ضمن پرهیز از اشتباهات رایج، با امنیت از آن استفاده کنید.
کیف پول خود را انتخاب کنید
شما می‌توانید یک کیف پول لایت کوینی را به کمک تلفن همراهتان، به زندگی روزمره خود بیاورید و یا می توانید یک کیف پول روی کامپیوترتان فقط برای پرداخت‌های آنلاین داشته باشید. درهرصورت، انتخاب کیف‌ پول فقط یک دقیقه وقت می گیرد.
بدست آوردن لایت کوین
شما می توانید با پذیرفتن لایت کوین ها به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات لایت کوین بدست آورید و یا آنرا از یک دوست یا هر کس دیگری که در نزدیکی شماست، بخرید. همچنین می توانید با حساب بانکی خود، از یک صرافی لایت کوین بخرید.

ساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک لایت کوین است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداختهای اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

تعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که لایت کوین ها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و لایت کوین های خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

شما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور لایت کوین را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های لایت کوین را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

آدرس های لایت کوین برای ردیابی صورتحساب ها

لایت کوین برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس لایت کوین برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر دچار ابهام هستید یا به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

درخواست مشاوره