محاسبه گر قیمت اتریوم

بر خلاف سایر رقبا، کارمزد ایرانیکارت برای خرید هر میزان رمزارز، ثابت است؛ بنابراین برای مقایسه قیمت، لطفا میزان دقیق رمزارز خود را وارد کنید.

اتریوم Ethereum

خرید اتریوم | فروش اتریوم

اتریوم Ethereum بعد از بیت کوین از معروفترین ارزهای دیجیتال در جهان می باشد. درواقع اتریوم یک شبکه‌ی پرداخت متن باز و جهانی است که این ویژگی یکی از نقطه قوت های اتریوم محسوب می شود. اتریوم بزرگترین و فعالترین جامعه ارزهای دیجیتال می باشد و هر روز بر تعداد آنها افزوده می شود. با این حال هیچ شرکتی به عنوان شرکت مرکزی این شبکه پرداخت معرفی نشده است.

* خرید اتریوم

اگر قصد خرید اتریوم را دارید می توانید از طریق لینک زیر درخواست خود را ثبت کنید.

* فروش اتریوم

برای فروش اتریوم می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت استفاده کنید.

اتریوم Ethereum
خرید اتریوم

اتریوم برای کسب و کارها

اتریوم راهی بسیار ایمن و ارزان برای مدیریت پرداخت هاست.

  • دریافت کمترین کارمزدها
  • حفاظت در برابر کلاهبرداری
  • پرداخت های سریع بین المللی
  • توافق با PCI الزامی نیست
  • چند امضایی بودن
  • شفافیت در حسابداری

چگونه از اتریوم استفاده کنیم

اطلاعات خود را بیشتر کنید
اتریوم با آنچه که می دانید و هر روز بکار می برید، متفاوت است. پیش از شروع کار با اتریوم، لازم است چند نکته را بدانید تا ضمن پرهیز از اشتباهات رایج، با امنیت از آن استفاده کنید.
کیف پول خود را انتخاب کنید
شما می‌توانید یک کیف پول اتریومی را به کمک تلفن همراهتان، به زندگی روزمره خود بیاورید و یا می توانید یک کیف پول روی کامپیوترتان فقط برای پرداخت‌های آنلاین داشته باشید. درهرصورت، انتخاب کیف‌ پول فقط یک دقیقه وقت می گیرد.
بدست آوردن اتریوم
شما می توانید با پذیرفتن اتریوم ها به عنوان وجه پرداختی در برابر کالا یا خدمات اتریوم بدست آورید و یا آنرا از یک دوست یا هر کس دیگری که در نزدیکی شماست، بخرید. همچنین می توانید با حساب بانکی خود، از یک صرافی اتریوم بخرید.

ساده ترین سیستم پرداخت

دریافت پول جز در مواردی که پرداخت وجه نیاز به ارتباط با صورتحسابهای الکترونیکی داشته باشد، به سادگیِ فرستادن یک اتریوم است: لینک یا نشان دادن یک کد QR. این تنظیم ساده، در دسترس هر کاربری هست و می تواند نیازهای تعداد زیادی از مشتریان را برآورده سازد. تنظیم {این گزینه} در حالت پابلیک یا عمومی، به ویژه برای پرداختهای اهدایی و انعام بصورت شفاف، مناسب است.

تعداد زیاد برنامه های کاربردی (API) طرف سوم

تعداد زیادی از سرویس های پردازش پرداخت وجه طرف سوم، واسط های برنامه ریزی کاربردی یا API تهیه می کنند. نیازی نیست که اتریوم ها را روی سرور خود ذخیره کرده و امنیتی که این سرورها فراهم آورده اند را به کار ببندید. افزون بر این، بیشتر این APIها به شما اجازه میدهند که صورتحسابها را پردازش نموده و اتریوم های خود را به ارز محلی خود و با هزینه ای اندک، مبادله نمایید.

شما می توانید سیستم مالی خودتان باشید

اگر از هیچیک از APIهای طرف سوم استفاده نمی کنید، می توانید یک سرور اتریوم را بطور مستقیم به برنامه های کاربردی خود اضافه کنید که به شما امکان خواهد داد که بانک و پردازشگر پرداخت وجه خودتان را داشته باشید. با تمامی مسئولیت هایی که این کار تلویحاً در بر دارد، می توانید سیستم های شگفت انگیزی بسازید که تراکنش های اتریوم را تقریباً بدون هزینه پردازش می کنند.

آدرس های اتریوم برای ردیابی صورتحساب ها

اتریوم برای هر تراکنش، آدرس یکتایی می سازد. بنابراین اگر قرار باشد سیستم پرداخت وجهی بسازید که با یک صورتحساب در ارتباط باشد، تنها نیاز دارید یک آدرس اتریوم برای هر پرداخت وجهی ساخته و آنرا پایش یا مانیتور کنید. هرگز نباید از یک آدرس برای بیش از یک تراکنش استفاده نمایید.

سوالات متداول

اتریوم (ETH) یک پلتفرم قرارداد هوشمند است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های غیر متمرکز (dapps) که توسط ویتالیک بوترین در سال 2013 طراحی شده است را ایجاد نمایند.

بله ! شما میتوانید تمامی خدمات خرید و فروش اتریوم را از طریق ایرانیکارت دریافت نمایید.

برای نگهداری اتریوم پس از خرید باید از کیف پول ارزهای دیجیتال استفاده کنید.

خرید و فروش اتریوم توسط ایرانیکارت پس از مراحل احراز هویت بین 1 الی 3 ساعت کاری انجام می شود.

از طریق سایت ایرانیکارت و با استفاده از محاسبه گر ارز دیجیتال آن می توان از قیمت لحظه ای اتریوم مطلع شوید.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.
خرید و فروش اتریوم
4.96 از 135 رای ثبت شده