بیش از ۷ سال است با شماییم
مستر کارت افتتاح حساب پی پال صدورویزاکارت وسترن یونین
031-36636057 | 021-284210   با ما تماس بگیرید
Buy Ethereum

ثبت درخواست

برای خرید یا فروش همینک ثبت نام کنید

اتریوم

اتریوم یک شبکه درحال رشد در دنیای ارزهای دیجیتال می باشد . بعد از بیت کوین با ارزشترین ارز دیجیتال اتر(واحد ارز اتریوم) می باشد که در سال 2015 شروه به فعالیت کرده و با پیشرفت 2300 درصدی هر اتر در بازار ارزهای دیجیتال تقریبا معادل 300 دلار می باشد. اولین بار در سال 2013 یک برنامه نویس 19 ساله به نام ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) شبکه اتریوم را معرفی کرد . "بوترین" اتریوم را به عنوان شبکه بهبود یافته بیت کوین انتشار داد و همانند بیت کوین پرداختهای رمزنگاری شده و ناشناس در اینترنت بدون واسطه بانک و یا شخص دیگری توسط این شبکه انجام می شود.

تفاوت اتریوم با بیت کوین

به عنوان دومین شبکه بزرگ ارزهای دیجیتال همیشه اتریوم با بیت کوین مقایسه می شود و همچنین در برخی نقد ها رشد سریع ارزش آن در بازار به عنوان حباب ذکر می شود ولی کاربران بر این عقیده هستند که شبکه اتریوم مزایای بیشتری نسبت به شبکه بیت کوین دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:
اجازه دسترسی سریع اتریوم به سابقه تراکنش ها نسبت به بیت کوین
اجازه دسترسی برنامه های کامپیوتری به اتریوم

قیمت خرید و فروش

قیمت فروش اتریوم ایرانیکارت را میتوانید از سایت Ir-Xe.com  ببینید.
در سایت یاد شده در ستون "قیمت حدودی در بازار ایران" قیمت فروش اتریوم ایرانیکارت به مشتریان عزیز است.

لازم به ذکر است کارمزد انتقال اتریوم مبلغ 0.01 اتریوم است. یعنی از مبلغ درخواستی شما 0.01 اتریوم کسر خواهد شد.

در حال حاضر ساعات خرید و فروش اتریوم ایرانیکارت از ساعت ۹ الی ۱۷ میباشد.

خرید اتریوم

اگر اتریوم  مازاد دارید میتوانید اتریوم  خود را به ایرانیکارت بفروشید. این امر میتواند حضوری در یکی از دفاتر تهران یا اصفهان ایرانیکارت باشد یا غیر حضوری باشد. ایرانیکارت اتریوم  شما را به بالاترین قیمت میخرد و به شما این تضمین را میدهیم که خیال شما را بابت فروش اتریوم آسوده کنیم

فروش اتریوم

شما میتوانید اتریوم مورد نظر خود را از ایرانیکارت تهیه کنید. برای این کار میتوانید با ما تماس بگیرید و بعد از توافق این امر انجام میشود.
خرید اتریوم از ایرانیکارت میتواند به صورت حضوری در یکی از دفاتر تهران یا اصفهان ایرانیکارت باشد یا میتواند غیر حضوری باشد.

گستردگی و انواع اتریوم

تعداد کیف پول هایی که اتر نگهداری می کنند در حال حاضر 3/5 میلیون می باشد که البته هر نفر می تواند چند کیف هم داشته باشد ولی نکته قابل توجه افزایش 6/1 میلیونی کیفهای اتر در ماه های اخیر می باشد.سرمایه گذاری در شبکه های ارزهای دیجیتال در حال حاضر سود آور هستند ولی موضوع مورد بحث حباب آنها در بازار می باشد که با توجه به رشد اتریوم و سود آوری آن برای کاربران ، اکثرا راغب به سرمایه گذاری در شبکه اتریوم هستند . باید یاد آور شد پشتیبان شبکه اتریوم گروهی متشکل از 500 کمپانی بزرگ به نام Enterprise Ethereum Alliance می باشد که توافق کرده اند با همکاری یکدیگر و با استفاده از تکنولوژی Blockchain Ethereum پروژه قراردادهای هوشمند را پایه گذاری کنند.
اگر در گوگل کلمه اتریوم را جستجو کنید با شبکه اتریوم کلاسیک ( مشخصه ETC ) و شبکه اتریوم ( مشخصه ETH.) مواجه خواهید شد. که شبکه اتریوم کلاسیک ETC ارزش کمتری نسبت به اتریوم ETH دارد و این به خاطر حمله هکرها به شبکه اتریوم ETC در گذشته می باشد .

با ما تماس بگیرید

ایرانیکارت

  دفنر مرکزی
021 2842 10  
031 3663 6057  
031 3663 2579 

 دفتر پخش تهران
021 860 80 876 

  آذربایجان شرقی و غربی
044 3343 6571 

  قم
025 3664 8248 

  شیراز
071 3234 3545 

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیکی خود را در زیر وارد کنید تا خبرنامه های ایرانیکارت برای شما ارسال شود

درباره ایرانیکارت

ایرانیکارت وبسایتی است که کوشش میکند خدمات مالی شما را به راحتترین، امن ترین و سریعترین روش انجام دهد. شما میتوانید خدمات مستر کارت، مستر کارت فیزیکی، مستر کارت مجازی، ویزا کارت، ویزا کارت فیزیکی، ویزا کارت مجازی، مستر کارت مجازی، مستر کارت هدیه، ویزا کارت هدیه، افتتاح حساب پی پال، خرید دلار پی پال، فروش دلار پی پال، وسترن یونیون، حواله وسترن یونیون، دریافت وسترن یونیون، کارت اعتباری و هرگونه خدمات ارزی دیگر را از ما دریافت کنید.