021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

آموزش انتقال پول با وسترن یونیون

18 مرداد 1398 حواله ها

شبکه مالی وسترن یونیون یکی از شبکه های پرداخت آنلاین آمریکایی است که برای انتقال ارز با مبالغ زیاد به کشورهای دیگر استفاده می شود. به دلیل سرعت بالایی که این سرویس برای ارسال حواله ارزی در اختیار افراد مختلف در سراسر جهان قرار می دهد، بسیاری از فراد برای انتقال حواله ارزی از این روش استفاده می کنند. اگر شما هم قصد انتقال پول با وسترن یونیون را دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

انتقال پول با وسترن یونیون چگونه انجام می شود؟

همان طور که می دانید روش های مختلفی برای ارسال حواله ارزی وجود دارد. مانند انتقال پول از طریق پی پال ، ارسال حواله ارزی سوئیفت ، حواله مانی گرام و … . هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایب منحصر به خودشان هستند که در شرایط مختلف یکی را مناسب و یکی دیگر را نامناسب می کند. بنابراین اینکه کدام یک از روش ها برای شما مناسب است، بستگی به شرایط شما جهت انتقال ارز دارد.

در میان این روش های مختلف، انتقال پول با وسترن یونیون یکی از شناخته شده ترین روش های ارسال حواله ارزی است، چرا که ویژگی های منحصر به فردی دارد. مهمترین مزیت هایی که انتقال حواله از این طریق برای شما به همراه دارد، انتقال مبالغ بالا در کوتاه ترین زمان ممکن است.

در حال حاضر این شبکه پرداخت آنلاین، دارای 500 هزار شعبه در سراسر جهان، به غیر ایران و برخی دیگر از کشورهاست. علاوه بر این که نمایندگی وسترن یونیون در ایران وجود ندارد، امکان افتتاح حساب western union در ایران نیز وجود ندارد. بنابراین در صورتی که شما بخواهید از طریق این شبکه ارز مورد نظر خود را انتقال دهید، باید از خدمات ارزی شرکت های واسط نظیر ایرانیکارت، استفاده کنید.

آموزش انتقال پول با وسترن یونیون

انتقال پول با وسترن یونیون توسط ایرانیکارت

در صورتی که شما ارسال حواله وسترن یونیون را دارید، می توانید از خدمات ارزی ایرانیکارت برای انجام این کار استفاده کنید. برای ارسال درخواست خود، باید در سایت ایرانیکارت یک حساب کاربری ایجاد کرده و آن را وریفای نمایید. به خاطر داشته باشید، تا زمانی که حساب شما وریفای نشده باشد، امکان انجام درخواستتان وجود ندارد. بعد از آن می توانید از طریق منوی سمت راست و حواله ها، درخواست خود را ثبت کنید. به همین سادگی!

توجه: به خاطر داشته باشید که نرخ دلار وسترن یونیون هر روز در حال تغییر است. بنابراین برای اطلاع از قیمت ها می توانید از وارد حساب کاربریتان شده و قیمت ها را مشاهده کنید. همچنین در نظر داشته باشید که کارمزد وسترن یونیون علاوه بر این که شامل انتقال ارز می شود، بلکه در صورت نیاز به تبدیل ارز نیز، نیاز خواهد بود. بنابراین به عنوان مثال در صورتی که قصد دارید برای انگلستان ارز انتقال دهید، بهتر است که ارز یورو را انتخاب نمایید تا کارمزد کمتری پرداخت نمایید.

دریافت حواله وسترن یونیون در ایران

در صورتی که از طریق وسترن یونیون حواله ای برای شما در ایران انتقال داده شده است، مجددا می توانید از طریق خدمت “نقد کردن درآمد ارزی” ایرانیکارت، وجه دریافتی را به ریال تبدیل کرده و به حساب بانکی خود انتقال دهید.

همراهان گرامی، امیدواریم که سوالات شما در رابطه با نحوه انتقال پول با وسترن یونیون پاسخ داده شده باشد. در صورت وجود سوال، می توانید از طریق شماره 03132112 با ما در تماس باشید.

967 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید