021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

نحوه ارسال حواله وون کره جنوبی

22 آذر 1398 حواله ها

افرادی که قصد مهاجرت به کره جنوبی دارند، یا نیاز به پرداخت ارزی در این کشور دارند، معمولاً با مشکل ارز کره جنوبی مواجه هستند. بیشتر صرفی های ایران معمولاً با ارزهای رایج بین المللی کار می کنند. پس پیدا کردن یک صرافی که برای اعضای خانواده شما در کره جنوبی ون بفرستد، آسان نخواهد بود. اما با ایرانیکارت ارسال پول به کره جنوبی به مبلغ دلخواه شما قابل انجام خواهد بود. برای آشنایی با شرایط ارسال حواله وون کره جنوبی در این مقاله همراه ما باشید.

با توجه به این که کره جنوبی کشور مناسبی برای تحصیل، کسب درآمد یا زندگی است، مهاجران ایرانی نیز در این کشور کم نیستند. به دلیل تحریم های مالی علیه ایران، امکان ارسال حواله بین بانکی ( حواله سوئیفت ) از بانک های ایرانی وجود ندارد. شرایط ارسال پول از ایران به خارج از کشور با مسدود شدن سایر راه ها سخت تر هم شده است. به طوری که این روزها در صرافی ها تنها ارزهای برتر دنیا نقل و انتقال می یابند. پس چگونه حواله وون به کره جنوبی ارسال کنیم؟

حواله به کره جنوبی

برای ارسال حواله به کره جنوبی راه های زیادی مثل حواله سوئیفت یا حواله وسترن یونیون و پی پال وجود دارد. اما پیدا کردن واسطی که این حواله را با پول رسمی کشور کره جنوبی ارسال کند، دشوار است. با استفاده از خدمات ارزی ایرانیکارت کاربران می توانند طی چند ساعت حواله وون به کره جنوبی ارسال کنند.

حواله وون کره جنوبی

حواله های وسترن یونیون یا مانی گرام نیز راه های ساده ای برای ارسال وون به کره هستند. اما در مبالغ بالا نرخ تبدیل ارزی که این شبکه ها دریافت می کنند مبلغ چشمگیری خواهد بود. در این شرایط پیدا کردن روشی، که نیاز به پرداخت نرخ تبدیل را از بین ببرد، به نظر ایده آل می آید. این شرایط توسط مجموعه ایرانیکارت فراهم شده است.

برای اطلاع از کارمزد وسترن یونیون روی لینک بلاگ کلیک کنید.

شرایط ارسال حواله وون کره جنوبی

برای ارسال حواله وون باید در سایت ایرانیکارت حساب کاربری ایجاد نمایید. سپس نسبت به احراز هویت حساب خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است که برای استفاده از تمامی خدمات مجموعه، داشتن حساب کاربری تایید شده الزامی است. پس از ایجاد اکانت در بخش حواله ها درخواست خود را ثبت نمایید. ایرانیکارت معادل ریالی مبلغ حواله را از شما دریافت می نماید، و حواله را با ارز وون ارسال می کند.

به علاوه وون می باشد، در صورت نیاز می توانید به این کشور حواله دلار نیز ارسال نمایید. تنها کافی است هنگام ثبت درخواست در سایت، در انتخاب ارز مورد نظر خود دقت نمایید.

حواله وون کره جنوبی

قیمت وون کره جنوبی

با توجه به نوسانات نرخ ارز، قیمت وون کره جنوبی هم به صورت ثابت قابل ارائه نیست. به همین دلیل لازم است که زمانی که قصد ارسال حواله دارید از قیمت وون اطلاع حاصل کنید. نکته قابل توجه در رابطه با وون کره جنوبی این است که نرخ وون از دلار پایین تر است. بنابراین در صورتی که امکان ارسال حواله وون کره جنوبی داشته باشید، انتخاب این ارز به جای دلار به صرفه تر خواهد بود.

ارسال حواله وون کره جنوبی از طریق صرافی ها دشوار و برای برخی مبالغ غیر ممکن است. اما این روش را به سادگی به صورت آنلاین قابل انجام است. برای ارسال هزینه های دانشجویی یا کمک هزینه های زندگی به آشنایان خود در این کشور با ایرانیکارت در ارتباط باشید.

312 بازدید
نحوه ارسال حواله وون کره جنوبی
افرادی که قصد مهاجرت به کره جنوبی دارند، یا نیاز به پرداخت ارزی در این کشور دارند، معمولاً...
5 از 1 رای ثبت شده

نظرات کاربران

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید