021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

آموزش انتقال پول با پرفکت مانی

12 مرداد 1398 کیف پول الکترونیک

در میان روش های مختلفی که برای ارسال حواله ارزی وجود دارد، پرفکت مانی یکی از روش های انتقال ارز محسوب می شود. از این شبکه پرداخت آنلاین، مشابه با پی پال ، وبمانی و … علاوه بر اینکه برای خرید از سایت های خارجی و پرداخت ارزی استفاده می شود، برای سایر انجام امور ارزی، مانند حواله بین المللی نیز استفاده می شود. اگر شما هم یکی از کاربران PerfectMoney هستید، در این مقاله با موضوع آموزش انتقال پول با پرفکت مانی همراه ما باشید.

انتقال پول با پرفکت مانی چگونه انجام می شود؟

همان طور که در ابتدای مقاله بیان کردیم، پرفکت مانی یکی از شبکه های پرداخت آنلاین است که بر خلاف پی پال استفاده از خدماتش را برای افرادی که در ایران زندگی می کنند، محدود نکرده است. به همین دلیل بسیاری از کسانی که به دنبال یک حساب بین المللی هستند، PerfectMoney را انتخاب می کنند.

برای استفاده از خدمات این سرویس، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک حساب در این شبکه پرداخت ایجاد کرده و سپس با استفاده از خدمات ارزی شرکت های واسط مانند ایرانیکارت، آن را با دلار یا یورو شارژ نمایید.

بعد از آن، می توانید به راحتی وارد حساب کاربری خود شده و انتقال پول با پرفکت مانی را به یک حساب پرفکت مانی دیگر انجام دهید. برای انجام این کار، مراحل زیر را گام به گام دنبال کنید:

  • در مرحله اول باید وارد حساب کاربریتان شوید و از طریق منوی بالای سایت، گزینه Send Money را انتخاب نمایید.

آموزش انتقال پول با پرفکت مانی

  • در صفحه ای که برای شما نمایش داده می شود، باید کیف پول مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد از آن گزینه single payment را انتخاب نمایید.

آموزش انتقال پول با پرفکت مانی

  • در مرحله بعد، باید اطلاعات لازم در مورد انتقال وجه را وارد نمایید. این اطلاعات شامل موارد زیر می شود:

Amount : مقدار وجه انتقالی

To Account : شماره حساب پرفکت مانی فرد گیرنده

Description : توضیحات مربوط به انجام انتقال

Add Protection Code : در صورتی که میخواهید انتقال وجه شما به صورت رمزنگاری شده انجام شود، می توانید از این گزینه انتخاب نمایید. با فعال کردن این بخش یک کد امنیتی در اختیار شما قرار داده می شوید. در نتیجه فرد گیرنده وجه تنها در صورتی می تواند از این وجه انتقالی استفاده کند که همین کد امنیتی را وارد نماید.

بعد ار وارد نمودن اطلاعات مورد نیاز، گزینه Payment Preview را انتخاب نمایید.

آموزش انتقال پول با پرفکت مانی

  • در مرحله بعد اطلاعات درخواست انتقال پول با پرفکت مانی برای شما نمایش داده می شود. در صورتی که همه چیز درست بود، می توانید گزینه Send Money را انتخاب نمایید.

آموزش انتقال پول با پرفکت مانی

به همین سادگی شما می توانید انتقال پول با پرفکت مانی به حساب پرفکت مانی دیگر را انجام دهید. همراهان گرامی، در صورتی که برای انجام این کار و یا ثبت سفارش شارژ حساب پرفکت مانی در سایت سوالی دارید، می توانید از طریق شماره 03132112 با کارشناسان ما در تماس باشید.

1007 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید