021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

پرداخت در ایبی با پی پال توسط ایرانیکارت

27 آذر 1397 خرید از سایت های خارجی

ایبی یکی از فروشگاه های اینترنتی است که در سطح جهان توجه بسیاری را به خود جلب کرده است و به نوعی یکی از رقبای آمازون محسوب می شود. خرید از این فروشگاه اینترنتی این فرصت را به شما می دهد تا با مقایسه ای که بین قیمت برندهای مختلف انجام می دهید، بهترین را انتخاب کنید. با این وجود بسیاری از عزیزانی که در ایران زندگی می کنند، تصور می کنند که قادر به خرید اینترنتی از سایت نیستند. اما ناراحت نباشید که ایرانیکارت در این مقاله روش پرداخت در ایبی با پی پال را به شما آموزش می دهد.

روش پرداخت در ایبی :

همانطور که گفته شد، چون این سایت در سطح بین المللی در حال فعالیت است، باید بتواند به تمامی مشتریان خود، سطح بالایی از خدمات را ارائه دهد. به همین منظور، پی پال را به عنوان روش پرداخت خود در نظر گرفته است. شما می توانید با استفاده از یک حساب پی پال، نه تنها خرید از ایبی، بلکه خرید در هر سایت خارجی دیگری را انجام دهید. پایین بودن کارمزد پی پال در مقایسه با سیستم های بانکی سنتی، موجب شده است که بسیاری از افراد از این روش برای خرید و انتقال وجه به سراسر جهان استفاده کنند.

پرداخت در ایبی با پی پال توسط ایرانیکارت

اگر شما هم تمایل به استفاده از مزایای این نوع حساب ارزی دارید، می توانید از طریق لینک زیر، افتتاح حساب پی پال را انجام دهید :

افتتاح حساب پی پال

در صورتی که موجودی حساب شما برای خرید کافی نیست، می توانید از طریق لینک زیر درخواست شارژ حساب را برای ما ارسال نمایید :

شارژ حساب پی پال

در نهایت، اگر خودتان تمایلی به پرداخت در ایبی ندارید، می توانید از طریق لینک زیر، با استفاده از خدمات ارزی ایرانیکارت، پرداختتان را انجام دهید :

پرداخت در ایبی

ایرانیکارت برای رفاه حال شما عزیزان، امکان دریافت کالا از ایبی را فراهم کرده است. بنابراین شما نه تنها می توانید پرداخت را از طریق خدمات ارزی ما انجام دهید، بلکه می توانید به طور مستقیم، کالای خریداری شده را از ما دریافت کنید بدون آن که به استفاده از خدمات حمل و نقل شرکت های واسط نیازی داشته باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید از لینک زیر استفاده کنید :

خرید کالا از سایت خارجی و تحویل در ایران

پرداخت در ایبی با پی پال توسط ایرانیکارت

پاسخ به سوالات رایج در مورد پرداخت در ایبی :

همان طور که ذکر شد، ایبی یکی از بزرگترین فروشگاه آنلاین در سراسر جهان است که نسبت به سایر سایت های فروشگاهی توانسته است بیشتر کاربران خود را راضی نگهدارد. با این وجود هنگام خرید و پرداخت در ایبی شما باید حواستان را جمع کنید تا از تمامی جزئیات کالای و فروشنده مورد نظر خود مطلع شوید. چون فروش در این سایت به صورت آنلاین انجام می شود، شاید همه چیز آنطور که شما تصور می کنید، به نظر نرسد. پس قبل از نهایی کردن پرداخت در ایبی ، از درست بودن انتخابتان اطمینان حاصل کنید.

همچنین بهتر است که در حراج هایی که از سوی این سایت پیشنهاد می شود شرکت نکنید چرا که در بیشتر موارد نتیجه دلخواه را کسب نکرده و احتمالا سرمایه خود را بیشتر از آنچه که واقعا نیاز بوده است، از دست می دهید.

کاربران گرامی، اگر در مورد پرداخت در ایبی سوالی داشتید، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با مشاوران ما در ارتباط باشید.

1796 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید