021-91091000 031-31117

ویزا کارت رایگان | ویزا کارت مجازی

27 فروردین 1398 کارت‌های اعتباری

برای خرید از سایت‌های خارجی مثل خرید از آمازون و به طور کلی پرداخت ارزی در سایت‌های مختلف، مانند ثبت نام آیلتس ، ثبت نام تافل و … معمولاً از انواع کارت‌های اعتباری مانند ویزا کارت و مستر کارت استفاده می‌شود. اما تا کنون برای شما شرایطی پیش آمده است که نیاز به استفاده از برنامه و یا نرم افزاری داشته باشید، اما برای ثبت نام در آن باید اطلاعات کارت ارزیتان را وارد کنید؟ مانند زمانی که می‌خواهید از اکانت الکسا استفاده کنید؟ خیلی مواقع برای ثبت نام در برنامه و سایت‌های مختلف نیاز به داشتن یکی از این انواع کارت‌های اعتباری است، حتی بدون موجودی! خوشبختانه در این مواقع، راه حل شما استفاده از ویزا کارت رایگان است. در این مقاله همراه ما باشید، تا روش خرید ویزا کارت مجازی را به صورت رایگان به شما عزیزان آموزش دهیم.

قبل از اینکه به معرفی روش‌های مختلف ویزا کارت رایگان بپردازیم، لازم به ذکر است که شما با استفاده از ویزا کارت مجازی تنها می‌توانید برای خرید آنلاین استفاده کنید. بنابراین اگر می‌خواهید علاوه بر خرید آنلاین در هنگام سفر نیز از این نوع کارت‌ها استفاده کنید، بهتر است که ویزا کارت فیزیکی را انتخاب نمایید!

ویزا کارت رایگان | ویزا کارت مجازی

خرید ویزا کارت رایگان

برای خرید ویزا کارت مجازی رایگان ، می‌توانید از طریق یکی از روش‌های زیر اقدام کنید :

ویزا کارت رایگان با استفاده از پی پال

پی پال یکی از انواع کیف پول‌های الکترونیکی است که در سطح جهان برای خرید آنلاین و انتقال ارز به کشورهای دیگر (همچنین ارسال پول از خارج به ایران) استفاده می‌گردد.

اما این سیستم پرداخت آنلاین، با توسعه ابزاری به نام PayPal Developer این امکان را برای کاربران فراهم کرده است تا به ویزا کارت رایگان دریافت کنند. برای دریافت ویزا کارت مجازی از این طریق، باید از منوی سمت چپ، گزینه Creidit Card Generator استفاده کنید.

نکته مهم : در صورتی که با آی پی ایران وارد این سامانه شوید، قادر به انجام این کار نخواهید بود. بنابراین با استفاده از نرم افزارهای مختلف، آی پی ایران را تغییر داده و سپس وارد شوید. ترجیحاً آی پی امریکا را برای انجام این کار انتخاب نمایید.

بعد از آن باید وارد حساب کاربری‌تان شوید و نوع کارت مورد نیازتان را تعیین نمایید. بنابراین در صورتی که حساب پی پال نداشته باشید، نمی‌توانید از این روش برای خرید ویزا کارت مجازی استفاده کنید.

ویزا کارت رایگان با ccardgenerator

این سایت، یکی دیگر از روش‌ها برای خرید ویزا کارت مجازی رایگان است. مزیت این روش به نسبت سایر روش‌ها، دریافت اطلاعات جزئی کارت مانند، بیلینگ آدرس است. با استفاده از این سایت، نه تنها ویزا کارت مجازی رایگان بلکه مستر کارت مجازی نیز به صورت رایگان تهیه کنید.

برای استفاده از این سایت، می‌توانید مشابه با تصویر زیر، کارت مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس به صورت مجازی اطلاعاتش را دریافت کنید.

ویزا کارت رایگان | ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی رایگان با استفاده از getcreditcardnumbers

با استفاده از این سایت نیز می‌توانید ویزا کارت و مستر کارت مجازی به صورت رایگان تهیه کنید. مشابه با سایر روش‌ها، اطلاعاتی نظیر شماره کارت، تاریخ انقضا و … به صورت مجازی در اختیار شما قرار داده می‌شود که البته برای خرید قانونی معتبر نیستند!

مهم‌ترین نکاتی که در رابطه با ویزا کارت رایگان باید بدانید

  • کلیه اطلاعاتی که هنگام ایجاد این نوع کارت‌ها در اختیار شما قرار داده می‌شود، نامعتبر بوده و برای خرید قانونی از سایت‌های مختلف قابل استفاده نیستند.
  • هیچ موجودی در این ویزا کارت مجازی رایگان وجود ندارد.
  • از این نوع کارت اعتباری می‌توانید تنها برای وریفای حساب، مانند خرید اکانت MOZ استفاده کنید.
  • ایرانیکارت هیچ ضمانتی در قبال این نوع کارت‌ها نمی‌کند. بنابراین مسئولیت استفاده از این روش‌ها به عهده خودتان است!
  • سایت‌های ایرانی بسیاری در حال حاضر، تحت این عنوان ویزا کارت‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، که 100 درصد معتبر نبوده و غیر قابل استفاده هستند. به خاطر داشته باشید که هیچ چیز خوبی را رایگان در اختیار شما قرار نمی‌دهند!

آیا شما تجربه خرید ویزا کارت رایگان داشته‌اید؟ نظراتتان را با ما در این رابطه به اشتراک بگذارید.

9610 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
  1. سلام شرکت شما خدمات مربوط به کارت های اعباری مجازی جهت پرداخت اداره مهاجرت کانادا با مبلغ حدود ۵ دلار صادر می نماید
    ممنون