021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران

29 تیر 1398 کارت‌های اعتباری

ویزا کارت یکی از شبکه های پرداخت آنلاین است که از آن برای خرید از سایت های خارجی و به طور کلی پرداخت ارزی و در برخی مواقع، انتقال ارز استفاده می گردد. این شبکه که شباهت های زیادی با مستر کارت دارد، به دلیل تحریم هایی که در ایران وجود دارد، به طور مستقیم قابل استفاده نیست. اما این مسئله به این معنا نیست که امکان خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران وجود ندارد! در این مقاله همراه ما باشید تا با انواع این کارت ارزی و نحوه خرید آن آشنا شوید.

معرفی ویزا کارت

همان طور که گفته شد Visa Card یکی از شبکه های پرداخت آنلاین است که فعالیت خود را از سال 1956 در آمریکا آغاز کرده است. در حال حاضر به دلیل اینکه تراکنش های انجام شده از امنیت زیادی برخوردار هستند و کاربری ساده ای دارند، استفاده از این شیوه پرداخت در چیزی حدود 140 کشور در سطح جهان، البته به جز ایران رایج است.

معرفی انواع ویزا کارت فیزیکی و مجازی

ویزا کارتها را می توان از چند منظر در دسته بندی های مختلف قرار داد. که یکی از آنها از نظر مجازی و یا فیزیکی بودن آنهاست.

معرفی ویزا کارت فیزیکی

ویزا کارت فیزیکی درست مانند کارت های بانکی است که در ایران از آنها استفاده می کنیم. این کارت ها دارای یک کارت پلاستیکی همراه با اطلاعات ثبت شده رویش هستند. اطلاعاتی نظیر شماره کارت، CVV و … . بنابراین از این کارت ها نه تنها برای خرید آنلاین، بلکه هنگام خرید حضوری در کشورهای خارجی نیز استفاده می شود. ویزا کارت های فیزیکی که توسط مجموعه ایرانیکارت صادر می شوند، به سه شکل کلاسیک ، گلد و پلاتینیوم هستند.

معرفی ویزا کارت مجازی

این نوع کارت هیچ تفاوتی با کارت فیزیکی ندارد، جز آنکه اطلاعاتش برای شما از طریق ایمیل ارسال شده و تنها برای خرید آنلاین مورد استفاده قرار میگیرد.

خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران

هر یک از انواع این کارت های بین المللی بانکی (فیزیکی یا مجازی( می توانند به عنوان یکی از حالت های زیر صادر شود:

ویزا کارت اعتباری (Credit Card)

همان طور که از اسم این نوع کارت ها مشخص است، صدور این کارت ها بر مبنای اعتبار شما در بانک بین کشور خارجی مورد نظرتان انجام می شود! به این معنا که هرچه که سابقه گردش مالی شما بهتر باشد، اعتباری که به شما تعلق میگیرد نیز بیشتر می شود. اما مهمترین نکته ای که وجود دارد، این است که امکان خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران به این شکل وجود ندارد. چرا که افرادی که در ایران زندگی می کنند، نمی توانند بدون حضور دائم در یکی از کشورهای خارجی از مزایای این نوع حساب بهره مند شوند.

ویزا کارت دبیت (Debit Card)

دبیت کارت ها را تا حد زیادی می توانید مشابه با کارت های بانکی ایرانی در نظر بگیرید. چرا که تا اندازه ای می توانید از آن ها استفاده کنید که موجودی در حساب شما وجود داشته باشد. برای صدور این کارت ها نیاز به افتتاح یک حساب ارزی است که توسط ایرانیکارت این کار قابل انجام است. توجه داشته باشید که با توجه به این که این کارت ها به یک حساب بانکی مادام العمر متصل هستند، نه تنها دارای قابلیت پرداخت ارزی هستند، بلکه امکان انتقال ارز را نیز برای شما فراهم می کنند.

توجه: خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران توسط ایرانیکارت به این صورت قابل انجام است.

ویزا کارت پیش پرداخت (PrePaid Crad)

قبل از اینکه به معرفی ویزا کارت پیش پرداخت بپردازیم، لازم به ذکر است که خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران به این شکل امکان پذیر است. چرا که این کارت ها شباهت زیادی به کارت های دبیت دارند. البته توجه داشته باشید که این کارت ها با توجه به این که حساب بانکی ندارند، امکان انتقال وجه نیز ندارند.

خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران

نحوه خرید ویزا کارت فیزیکی و مجازی در ایران

همراهان گرامی، شما می توانید برای ثبت سفارش این کارت ها، در سایت ایرانیکارت ثبت نام کرده و سپس ثبت سفارش کنید. اینکه کدام یک از کارت ها برای شما مناسب است، بسته به نیاز شما دارد. به عنوان مثال اینکه سقف تراکنش های انجام شده چقدر باشد و … . بنابراین اگر در این مورد سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید، می توانید از طریق شماره 03132112 با کارشناسان ما در تماس باشید.

1162 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

نظرات کاربران

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید