021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

خرید اکانت پرمیوم لینکدین

5 بهمن 1397 خرید از سایت های خارجی

لینکدین یا حرفه‌ای‌ترین شبکه اجتماعی، بهترین روش برای افزایش مشتری و معرفی برند است. با وجود اینکه ثبت‌نام در این رسانه رایگان است، اما برای استفاده از برخی قابلیت‌های خاص نیاز به خرید اکانت پرمیوم لینکدین است. برای پرداخت این هزینه می‌توانید از ویزا کارت یا مسترکارت استفاده کنید.

روش خرید اکانت پرمیوم لینکدین

برای خرید این نوع اکانت می‌توانید از دو کارت اعتباری ویزا کارت و مسترکارت استفاده کنید. اگر تا کنون از مزایای این دو کارت بهره نبرده‌اید، می‌توانید از طریق لینک‌های زیر درخواست خرید و یا شارژشان را برای ما ارسال نمایید :

خرید ویزا کارت


خرید مستر کارت


شارژ کارت اعتباری

در غیر این صورت می‌توانید از طریق لینک زیر، انجام این کار را به کارشناسان ایرانیکارت بسپارید :

پرداخت در لینکدین

خرید اکانت پرمیوم لینکدین LinkedIn

انواع اکانت لینکدین

به طور کلی دو نوع حساب کاربری در لینکدین وجود دارد. اکانت رایگان و اکانت پرمیوم.

اکانت رایگان لینکدین

همان‌طور که از اسم این نوع اکانت مشخص است، شما به صورت رایگان می‌توانید در این شبکه ثبت‌نام کرده و پروفایلتان را ایجاد نمایید. مهم‌ترین تفاوتی که بین این نوع کاربری رایگان و غیر رایگان وجود دارد، این است که در حالت رایگان شما می‌توانید تنها با کاربران درجه 1 (1st-degree )ارتباط پیامی داشته باشید. استفاده از این نوع اکانت معمولاً برای افرادی مناسب است که جویای کار بوده و کسب‌وکاری هنوز راه‌اندازی نکرده‌اند.

اکانت پرمیوم لینکدین

اکانت های پرمیوم این شبکه اجتماعی خود در 4 دسته مجزا قرار داده می‌شوند. که در ادامه ما هریک را به شما معرفی می‌کنیم، تا بهترین طرح را انتخاب کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوید.

توجه : بهتر است که قبل از پرداخت نهایی، قابلیت‌های هر نوع اکانت را چک کرده و تنها برای کاهش هزینه‌ها، کمترین را انتخاب نکنید. در مقابل، گران‌ترین طرح نیز لزوماً مناسب شما نخواهد بود چراکه احتمالاً از همه ویژگی مای آن استفاده نخواهید کرد.

Premium Career

استفاده از این نوع حساب کاربری برای افرادی مناسب است که جویای کار هستند. با استفاده از این حساب قادر خواهید بود :

 • دیدن افرادی که در 90 روز گذشته از پروفایل شما دیدن کرده‌اند.(نه فقط 5 نفر آخر)
 • نمایش پروفایل شما در بالای لیست متقاضی استخدام
 • مقایسه پروفایل شما با پروفایل سایر افراد جویای کار
 • مشاهده میزان حقوق فرصت مای شغلی (این قابلیت از سال 2016 به بعد اضافه شده است.)
 • ارسال تا 3 پیام InMail در هر ماه.
 • دسترسی به دوره مای ویدئویی و آموزشی لینکدین

هزینه خرید : 29.299 دلار در ماه

Premium Business

استفاده از این نوع اکانت برای بازاریابان و کارآفرینان توصیه می‌شود. چراکه قادر خواهند بود 15 پیام InMail در ماه ارسال کنند. سایر مزایای این نوع اکانت پرمیوم لینکدین عبارت است :

 • ارائه جزئیات بیشتر از کمپانی. مانند تعداد کارمندان، میزان رشد شرکت و …
 • امکان استفاده از جستجوی پیشرفته (Advanced Search). (این نوع جستجو به جستجویی گفته می‌شود که قابلیت تعیین ویژگی مای مختلف مانند نوع کمپانی و … را در اختیار شما قرار می‌دهد. )

هزینه خرید : 59.299 دلار در ماه

Sales Navigator

این نوع حساب کاربری برای بازاریابان، فروشندگان و کارآفرینان مناسب است. قابلیت‌هایی که در این نوع اکانت از آن بهره می‌برید مشابه با اکانت تجاری است. با این تفاوت که در این طرح می‌توانید 20 پیام InMail ارسال نمایید. با استفاده از این اکانت می‌توانید مشتری بالقوه را به مشتری بالفعل تبدیل کنید. بنابراین اگر به دنبال افزایش فروش هستید، بهتر است خرید این نوع اکانت پرمیوم لینکدین را مدنظر داشته باشید.

هزینه خرید : 79.299 دلار در ماه

Recruiter Lite

اگر همیشه به دنبال نیروی کار متخصص هستید، بهتر است که این اکانت را امتحان کنید. این نوع اکانت از بقیه گران‌تر است اما تمام قابلیت‌های امانت مای قبلی را شامل می‌شود. با این تفاوت که در این حالت می‌توانید 30 پیام InMail ارسال نمایید.

هزینه خرید : 119.299 دلار در ماه

چه کسانی باید  اکانت پرمیوم لینکدین داشته باشند؟

اگر شما یک کاربری معمولی بوده و علاقه چندانی به این شبکه اجتماعی ندارید، قطعاً نیازی به خرید اکانت پرمیوم لینکدین نخواهد بود. اما اگر به یکی از مواردی زیر نیاز دارید، بهتر هست که برای خرید اکانت اقدام کرده و از مزایای آن بهره ببرید :

 • استفاده از قابلیت جستجوی پیشرفته
 • مشاهده پروفایل بیش از 5 نفر افرادی که از صفحه شما دیدن کرده‌اند
 • ارسال بیش از 3 پیام InMail در ماه

خرید اکانت پرمیوم لینکدین برای صاحبان کسب‌وکاری که می‌خواهند حرفه‌ای به نظر برسند، الزامی است. چراکه قابلیت‌های این نوع اکانت هم بازده تبلیغ در لینکدین را افزایش می‌دهد و هم شما را به نسبت رقبایتان ممتاز می‌کند. همراهان عزیز اگر در رابطه با مراحل پرداخت هزینه سؤالی دارید، می‌توانید از طریق شماره مای موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

4152 بازدید
خرید اکانت پرمیوم لینکدین
لینکدین یا حرفه‌ای‌ترین شبکه اجتماعی، بهترین روش برای افزایش مشتری و معرفی برند است. با وجود اینکه ثبت‌نام...
5 از 1 رای ثبت شده

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید
 1. برای خرید اکانت پرمیوم لینکدین، با پیام ممنوعیت خرید (ناشی از تحریم ایران) بروبرو میشوم. آیا خدمات شما علاوه بر حل مشکل پرداخت اعتباری، برای این مشکل نیز راه حلی دارد؟