021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

3 نکته کاربردی اکانت گوگل دولوپر

21 آذر 1398 خرید از سایت های خارجی

گوگل دولوپر یکی از پرکاربرد ترین و فراگیر ترین سرویس های گوگل است. این پلتفرم برای انتشار و عرضه انواع نرم افزار های تلفن همراه، راه مناسبی برای کسب درآمد آنلاین است. امکان استفاده از این برای برنامه نویس های ایرانی حتی بهتر هم هست. چرا که درآمد کسب شده از این سرویس به صورت ارزی است. به دلیل تحریم های وضع شده علیه ایران، امکان استفاده از این سیستم برای شهروندان ایرانی وجود ندارد. اگرچه با فراهم آوردن شرایط خاصی امکان ساخت اکانت دولوپر در ایران نیز وجود دارد. اما نکات بسیار مهمی هست، که در راستای حفظ این اکانت باید رعایت شوند. در این مقاله همراه ما باشید تا 3 نکته کاربردی اکانت گوگل دولوپر را معرفی کنیم.

ساخت اکانت گوگل دولوپر

برای افتتاح حساب گوگل دولوپر می توانید از خدمات پرداخت در سایت خارجی ایرانیکارت استفاده نمایید. با توجه به این که خرید اکانت گوگل دولوپر نیاز به پرداخت ارزی دارد، باید امکان استفاده از یکی از انواع کردیت کارت مثل مسترکارت یا ویزا کارت داشته باشید. در صورتی که به این شرایط دسترسی ندارید از طریق لینک زیر درخواست خود را برای ساخت اکانت دولوپری

گوگل ثبت نمایید.

ثبت نام

خرید اکانت گوگل دولوپر

آموزش استفاده از اکانت گوگل دولوپر

با توجه به این که گوگل امکان استفاده از این سرویس را به عنوان یک دولوپر برای ایرانیان تحریم کرده است، پس زمانی که زمانی که مشکوک به اکانتی شود، آن حساب را مسدود خواهد کرد. برای جلوگیری از این اتفاق، کاربر باید نکات ساده ای را به دقت رعایت کند. سختگیری های این سرویس به گونه ای است که با یک بار بروز خطا دسترسی کاربر را به اکانت قطع خواهد کرد. در ادامه نکات قابل توجهی که هنگام استفاده از اکانت Google Developer باید رعایت کنید، توضیح داده می شود.

استفاده از VPN  اختصاصی

زمانی که از حساب دولوپر خود استفاده می کنید، باید به VPN متصل باشید. اطمینان داشته باشید این وی پی ان ارتباط شما را ناگهانی قطع نکرده و به آی پی جدیدی متصل کند. در صورتی که اتصال اینترنت شما ضعیف است و ممکن است وی پی ان شما قطع شود، بهتر است از VPS استفاده نمایید. وی پی ان خود را از سرویس های پولی تهیه کنید. چرا که وی پی ان ارائه شده توسط این سرویس ها IP اختصاصی در اختیار کاربر قرار می دهد. اگر از IP عمومی استفاده کنید امکان مسدود شدن اکانت دولوپر شما وجود خواهد داشت.

استفاده از IP ثابت

وی پی انی که استفاده می کنید باید به شما IP ثابت دهد. به عبارت دیگر اگر از کشور انگلیس وارد اکانت می شوید، همواره با IP همان کشور وارد حساب شوید. در صورتی که با IP های مختلف وارد اکانت شوید، گوگل متوجه استفاده از VPN توسط کاربر خواهد شد. و اکانت را مسدود خواهد کرد.

اکانت گوگل دولوپر

رعایت سقف استفاده از اکانت

در هر حساب حداکثر 4 یا 5 اپلیکیشن می توانید منتشر نمایید. به علاوه این اپلیکیشن ها باید رایگان و بدون نیاز به پرداخت توسط کاربران باشند. برای انتشار اپلیکیشن های بیشتر در گوگل دولوپر باید از حساب دیگری استفاده نمایید. اما همان طور که گفته شد نرم افزار ها باید رایگان باشند.

آپلود اپلیکیشن پولی در گوگل دولوپر

برای آپلود نرم افزار پولی در گوگل دولوپر ، نیاز به دریافت کارت فیزیکی دارید. منظور از کارت فیزیکی، کارت اعتباری از حساب بانکی بین المللی است. برای دریافت کارت فیزیکی می توانید از خدمات ایرانیکارت بهره ببرید. به علاوه ی کارت، نیاز به ارائه یک آدرس معتبر در خارج از کشور نیز دارید. این ملزومات جدا از مراحل احراز هویت اکانت می باشد.

آیا تجربه ی استفاده از اکانت Google Developer دارید؟ یا نیاز به ساخت اکانت گوگل دولوپر داشته اید؟ نظرات و تجربیات خود را با ما به شتراک گذارید.

252 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید