021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

سایت های کلیکی

18 شهریور 1398 نقد کردن درآمد ارزی

بسیاری از افراد که به دنبال کسب درآمد دلاری هستند حداقل یک بار سایت های کلیکی را امتحان کرده اند. سایت های کلیکی PTC به وبسایت هایی گفته می شود که کاربران در ازای فعالیت های مشخصی که روی سایت داشته باشند، درآمد ارزی کسب می کنند. البته سایت ها هم در خارج و هم در ایران وجود دارند. اما آیا سایت های کلیکی معتبر هستند؟ برای پیدا کردن پاسخ این سوال همراه ما باشید.

سایت های کلیکی

همان طور که گفت شد سایت های کلیکی برای انجام فعالیت به خصوص روی وبسایت پول می دهند. مثلاً به کاربران به ازای کلیک (به همین دلیل است که به این سایت ها کلیکی گفته می شود.) یا مشاهده تبلیغ، انجام خرید و غیره با نرخ های مختلفی دستمزد پرداخت می کنند. این سایت ها برای کسب درآمد در خانه بسیار وسوسه انگیز به نظر می رسند. مخوصوصاً که بسیاری سایت کلیکی خارجی نیز وجود دارند که می توان از آن ها درآمد دلاری کسب کرد.

بیشتر افرادی که با این سایت ها به منظور کسب درآمد دلاری کار کرده اند، در نهایت تجربه ی غیر منتظره ای داشته اند. وبسایت های PTC معمولاً واقعی نیستند و صرفاً افراد را فریب داده و وقت آن ها را هدر می دهند. این سایت ها به کاربران خود قول درآمد قابل توجه می دهند، اما در نهایت پرداختی توسط آن ها انجام نمی شود. اما همچنان تعداد انگشت شماری از این نوع سایت وجود دارندکه واقعی هستند. افرادی که علاقه به کسب درآمد دلاری از این سایت ها دارند، باید بتوانند سایت های معتبر را از کلاهبردار تشخیص دهند. در ادامه راهکار هایی برای این کار ارائه می شوند.

سایت های کلیکی

سایت های کلیکی معتبر

فاکتور هایی هستند که برای بررسی سایت های معتبر به کار برده می شوند. این فاکتور ها تضمین کننده اعتبار سایت ها نیستند. اما اگر با سایتی مواجه شدید که به شما وعده ی کسب درآمد دلاری قابل توجهی می داد اما این فاکتور ها در آن رعایت نشده بود، تجربه ثابت کرده که این سایت ها کلاهبردار هستند. این فاکتور ها به صورت زیر هستند.

  1. سایت های کلیکی با درآمد بالا: به طور میانگین سایت هایی که بالای 0.03 دلار به ازای هر کلیک دستمزد بدهند، پرداخت انجام نمیدهند. این سایت ها بسیار فریبنده هستند. دائماً به کاربر عدد درآمد ارزی چشمگیری که داشته را نشان می دهند. این تبلیغاتی که شما روی آن ها کلیک می کنید، از طرف ادمین وب سایت آن جا قرار داده شده اند. چون امکان ندارد که یک تبلیغ کننده این میزان پول را برای تبلیغات کلیکی پرداخت کند.
  2. سایت هایی که تالار گفتمان کاربران نداشته باشند: سایت هایی که جایی نداشته باشند که کاربران بتوانند نظرات و تجربیات خود را با یک دیگر و ادمین به اشتراک گذارند، واقعی نیستند. این فاکتور بعد از مورد قبلی با اهمیت ترین فاکتور می باشد. اگر فرومی در کار نیست پس به این سایت ملحق نشوید.
  3. ادمین ناشناس: اگر کسی که سایت را مدیریت می کند ناشناس باشد، پس احتمالاً چیزی برای قایم کردن دارد. whois.com یک سرویس خارجی است که در آن می توایند اطلاعاتی مثل راه های تماس با ادمین های وبسایت ها یا مشخصات آن ها را در اختیار کاربران قرار می دهند.
  4. ادمین هایی با سو سابقه: وقتی یک ادمین قبلاً تلاش کرده کرابران فریب دهد، حتماً در آینده نیز این کار را خواهد کرد. سایت هایی هستند که می توانید در آن ها سابقه ادمین سایت کلیکی را بررسی کیند. این سایت ها عبارتند از : ptccentral.com ، ptc-investigation.com و talkptc.com
  5. سایت هایی که ظاهر منحصر به فرد ندارند: وقتی ادمین سایت می داند که طی چند هفته یا چند ماه قرار است وب سایت او بسته شود، قطعاً زحمت زیادی برای طراحی سایت نخواهد کشید. البته قطعاً تمام سایت هایی که از قالب های آماده استفاده کرده اند کلاهبردار نیستند. اما سایت هایی که برای طراحی آن ها وقت صرف شده باشد قابل اعتماد تر خواهد بود.

کسب درآمد دلاری

سایت های کلیکی خارجی

تمام فاکتورهایی که در بالا به آن ها اشاره شد، هم برای سایت های ایرانی و هم سایت های کلیکی خارجی کاربرد دارند. معمولاً افراد به منظور کسب درآمد ارزی به این سایت ها ملحق می شوند. اما میزان اعتبار این سایت ها نیز به همان اندازه سایت های کلیکی ایرانی می باشد. به طور کالی فعالیت در سایت های خارجی چیزی به جز وقت تلف کردن نیست. چون این سایت ها یا به کلی کلاهبردار هستند، یا اگر هم پولی پرداخت کنند بسیار ناچیز خواهد بود. در نهایت آن زمان صرف شده روی سایت ، ارزش نداشته.

راه های فراوانی برای کسب درآمد دلاری وجود دارند. اگر چه سایت های PTC ساده ترین راه را برای کسب درآمد ارزی ارائه می کنند، اما در اغلب موارد اتلاف وقت هستن. توصیه می شود تا زمانی که از معتبر بودن سایت کلیکی مطمئن نیستید از آن اجتناب کنید. تجربه شما از سایت های کلیکی چیست؟ آیا با آن ها کار کرده اید. نظرات و تجربیات خود را با ما به اشتراک گذارید.

917 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید