021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

راه های ارسال حواله کرون سوئد

17 بهمن 1398 حواله ها

ارسال حواله ارزی به خارج از کشور با استفاده از شبکه بانکی ایران امکان پذیر نیست. افرادی که به دنبال راهی برای انتقال ارزی یا خرید اینترنتی از سایت های خارجی هستند، معمولاً از صرافی ها کمک می گیرند. از طرفی صرافی ها نیز بیشتر از ارز های پرکاربرد مثل دلار یا یورو استفاده می کنند. به همین دلیل افرادی که نیاز به ارسال حواله هایی که با ارز های متفاوت باشند، معمولاً با مشکل پیدا کردن صرافی که امکان ارائه این خدمات را داشته باشد مواجه هستند. در مقالات قبلی راه های ارسال حواله های مختلفی مثل راند آفریقای جنوبی یا وون کره جنوبی را معرفی کردیم. در این مقاله نیز همراه ما باشید تا راه های ارسال حواله کرون سوئد را بررسی نماییم.

انواع راه های ارسال حواله ارزی

اگرچه تحریم های بین المللی باعث شده بیشتر کشور های جهان با محدودیت بیشتری با ایران تبادل مالی داشته باشند، اما همچنان شهروندان ایرانی زیادی هستند که نیاز به یک رابط مالی برای انتقالات ارزی دارند. این افراد باید با استفاده از روش های مختلف به شبکه مالی جهانی دسترسی پیدا کنند. این روش ها با محدودیت همراه هستند، اما غیر ممکن نیستند.

در دنیای امروز شیوه های مختلفی برای انتقال پول وجود دارد. در گذشته این روش ها محدود به حواله های بانکی بود. اما امروزه انواع حواله ارزی را به صورت زیر می توان دسته بندی کرد:

ارسال حواله کرون

در ادامه هر یک از این روش ها توضیح داده خواهند شد.

حواله سوئیفت چیست؟

حواله سوئیفت به حواله بین بانکی گفته می شود که بین حساب های بانکی طرفین انتقال می یابد. برای ارسال حواله سوئیفت نیاز به افتتاح حساب ارزی توسط طرفین است. حواله سوئیفت معمولاً چند روز کاری زمان لازم می برد. به این دلیل که این حواله بین بانک های متعددی منتقل می شود تا به حساب دریافت کننده واریز گردد.

چنانچه از این روش برای ارسال حواله کرون سوئد استفاده کنید باید در نظر داشته باشید که از آن جایی که حواله از حساب دلاری یا یورویی ارسال می شود، شامل کارمزد تبدیل ارز نیز خواهد شد.

ارسال حواله سوئیفت از ایران

برای ارسال حواله سوئیفت یا TT از ایران می توانید از خدمات مجموعه ایرانیکارت بهره ببرید. به این صورت که معادل ریالی مبلغ حواله به علاوه کارمزد را پرداخت می نمایید و ایرانیکارت حواله ارزی شما را به حساب بانکی گیرنده واریز می نماید. از این روش برای پرداخت هزینه ها ی دانشگاه و اپلای می توانید استفاده کنید.

انواع حواله نقدی

برای حواله نقدی می توان از شبکه های مالی وسترن یونیون و مانیگرام استفاده کرد. شیوه عملکرد این حواله ها به این صورت است که فرستنده وجه حواله به یکی از باجه های این شبکه ها تحویل می دهد. علاوه بر وجه حواله باید مشخصاتی در رابطه با گیرنده نیز ارائه کند. چند دقیقه پس از تحویل وجه به باجه وسترن یونیون دریافت کننده با ارائه کارت شناسایی خود می تواند حواله را دریافت نماید.

ارسال حواله کرون

با توجه به این که نمایندگی مانی گرام در ایران وجود ندارد می توانید با استفاده از خدمات مجموعه از این روش برای ارسال حواله استفاده نمایید. استفاده از این شیوه ویژگی هایی دارد که بهتر از پیش از انتخاب این راه برای ارسال حواله کرون سوئد در نظر داشته باشید.

  • این حواله یکی از فوری ترین حواله های ارزی به حساب می آید. زمان لازم برای ارسال حواله وسترن یونیون تنها چند دقیقه است.
  • کارمزد این حواله نسبتاً بالا است. به همین دلیل توصیه می شود تنها در شرایطی که باید به صورت فوری حواله ارسال کنید، این شبکه را انتخاب نمایید.
  • با توجه به این که ممکن هست برای ارسال حواله کرون سوئد ملزم به پرداخت نرخ تبدیل ارز شوید، بهتر است از این شیوه برای ارسال حواله دلرای یا یورویی استفاده کنید.

حواله آنلاین ایرانیکارت

ایرانیکارت برای کاربرانی که به دنبال راهی برای ارسال حواله کرون سوئد هستند، راه حلی ساده و کاربردی دارد. با استفاده از حواله آنلاین ایرانیکارت بدون محدودیت و نیاز به پرداخت نرخ تبدیل ارز می توانید انواع حواله ارزی به سراسر جهان ارسال نمایید. این روش به صورت آنلاین، با حداقل کارمزد و در کمترین زمان ارسال می شود. در صورت تمایل با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

135 بازدید
راه های ارسال حواله کرون سوئد
ارسال حواله ارزی به خارج از کشور با استفاده از شبکه بانکی ایران امکان پذیر نیست. افرادی که...
5 از 1 رای ثبت شده

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید