021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

خرید وب مانی

8 شهریور 1398 کیف پول الکترونیک

وب مانی یکی از انواع کیف پول الکترونیکی است. از دیگر انواع کیف پول ها می توان پی پال و پرفکت مانی را نام برد. اما وب مانی نسبت به رقبای خود یک مزیت برای ایرانیان دارد. این مزیت تحریم نبودن خدمات این کیف پول برای ایرانیان است. یعنی برخلاف پی پال، میتوان از وبمانی بدون نیاز به وی پی ان استفاده کرد. کاربران این کیف پول بعد از افتتاح حساب وب مانی برای دسترسی های بیشتر نیاز به وریفای کردن وبمانی دارند. پس از اهراز هویت حساب وبمانی، امکان خرید شارژ وب مانی با مقادیر بیشتری خواهد بود. در صورتی که نیاز به خرید وب مانی دارید، در این مقاله همراه ما باشید.

خرید شارژ وب مانی

برای خرید وب مانی در ابتدا نیاز به ایجاد حساب وب مانی دارید. پس از افتتاح حساب وب مانی به شما یک WMID و شماره حساب یا account number می دهد. از طریق هر دو کد قادر به خرید شارژ وبمانی از ایرانیکارت خواهید بود. مبلغ شارژ خریداری شده برای وبمانی محدود به دو عامل است. اولین محدودیت اعمال شده توسط خود وب مانی می باشد که بسته به نوع پاسپورت وبمانی متغیر می باشد. هر چه نوع پاسپورت بالاتر باشد، سقف تراکنش ها بالاتر خواهد بود. همچنین کیف پول وب مانی برای موجودی حساب نیز محدودیت تعیین کرده که این مورد نیز در پاسپورت های مختلف متغیر است. به علاوه، شرکت ایرانیکارت برای انجام تراکنش های وبمانی، شامل خرید شارژ وب مانی و فروش شارژ وب مانی به ایرانیکارت، سقف 1000 دلار در روز دارد.

انواع کیف پول وب مانی

انواع کیف پول وب مانی یا پاسپورت وبمانی به نوعی سطح امنیتی یک حساب را نشان می دهند. هر چه نوع حساب وبمانی بالاتر باشد، امنیت حساب و در نتیجه دسترسی های حساب بیشتر خواهد بود. منظور از سطح امنیتی، اعتبار صاحب حساب وب مانی می باشد. با اهراز هویت و ارتقا کیف پول وب مانی، امکان خرید وب مانی بیشتر خواهد شد. پس افرادی که از حساب خود قصد انتقال پول با مبالغ بالاتری را دارتد، لازم است پاسپورت خود را به سطح بالاتری ارتقا دهند.

انواع پاسپورت وب مانی به ترتیب زیر هستند:

  • پاسپورت الیاس وب مانی
  • پاسپورت فرمال وب مانی
  • پاسپورت اینیشیال وب مانی
  • پاسپورت پرسونال وب مانی

خرید وب مانی

خرید وب مانی از ایرانیکارت

برای خرید وب مانی از ایرانیکارت لازم است در وب سایت ایرانیکارت یک حساب کاربری ایجاد نمایید. سپس طی مراحل زیر درخواست خود را برای خرید وب مانی ثبت نمایید.

  1. از منوی سمت راست، به بخش پول الکترونیک -> وب مانی -> خرید وب مانی از ایرانیکارت بروید.
  2. مبلغ و نوع ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید.
  3. در صفحه اصلی سایت
  4. مبلغ مورد نظر را خود را به نرخ روز ارز، به صورت ریالی محاسبه نمایید.
  5. در درگاه پرداخت مبلغ ریالی را پرداخت نمایید تا درخواست شما برای خرید وب مانی به کارشناسان ایرانیکارت ارسال گردد.
  6. پس از بررسی درخواست توسط کارشناسان خرید شما انجام خواهد شد. در غیر این صورت طی یک الی سه روز کاری وجه پرداخت شما به حساب شما باز می گردد.

فروش وبمانی به ایرانیکارت

برای فروش شارژ وب مانی به ایرانیکارت، درخواست خود را به صورت تیکت برای کارشناسان ارسال نمایید.این فرایند ممکن است مدتی زمان ببرد. چون خرید وب مانی توسط ایرانیکارت زمانی انجام می گیرد که درخواست شارژ وبمانی به مبلغ فروش شما توسط کاربر دیگری وجود داشته باشد.

در بسیاری از موارد افراد استفاده از حساب وبمانی به دیگر انواع کیف پول الکترونیک ترجیح می دهند. چون همان طور که اشاره شد، ایران از جانب این رکت تحریم نمی باشد. به همین منظور است که وب مانی ریسک های کار با پی پال را ندارد. بنابراین افتتاح حساب و خرید وب مانی از ایران بسیار ساده تر انجام می پذیرد. آیا تاکنون تجربه کار با وب مانی داشته اید؟ تجربه خود را از فروش یا خرید شارژ وب مانی با ما به اشتراک گذارید.

1007 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

نظرات

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید