021-284210 031-32112

خرید مستر کارت در ایران

۱۹ شهریور ۱۳۹۸ کارت‌های اعتباری

اگر با سایت های خارجی یا پرداخت های ارزی سر و کار داشته باشید حتماً اسم مستر کارت یا به طور کلی کردیت کارت به گوش شما خورده است. مسترکارت در واقع نوعی سیستم بانکی خارجی است. مشابه آن در داحل ایران شبکه شتاب است. این سیستم در سراسر جهان قابل دسترسی و استفاده است. اگرچه سیستم های بانکی خارجی به دلیل تحریم های بانکی، در ایران قابل دسترسی نیستند. اما ایراینانی هستند که نیازمند پرداخت ارزی هستند یا با کشور های دیگر ارتباط مالی دارند. این افراد برای انتقال ارز به شبکه های بانکی مثل مسترکارت یا ویزا کارت نیاز دارند. پس خرید مستر کارت چگونه در ایران امکان پذیر است؟

کردیت کارت در ایران

همان طور که توضیح داده شد افراد زیادی به دلیل ارتباط مالی که با کشور های دیگر دارند، نیاز به دسترسی به شبکه های بانکی خارجی دارند. به همین منظور برخی شرکت های واسط مثل ایرانیکارت خدمات ارائه کارت های اعتباری خارجی را ارائه می دهند. در این مقاله همراه ما باشید تا شرایط خرید مستر کارت در ایران را بررسی کنیم.

مسترکارت

کردیت کارت چیست؟

کردیت کارت نوعی کارت اعتباری است که در خارج از کشور به کار برده می شود. تفاوت این کارت ها با کارت های اعتباری که ما در ایران به کار می بریم برای برخی افراد سوال است. کردیت کارت ها، بر خلاف کارت هایی که ما استفاده می کنیم، از موجودی که صاحب کارت در حساب بانکی خود اندوخته باشد پول برداشت نمی کند. بلکه بانک صادر کننده کارت بر اساس اعتبار مالی فرد، برای وی مبلغی را ماهانه به عنوان کردیت در نظر می گیرد. با پایان رسیدن ماه دارنده کارت مبلغی که برداشت کرده را باید به بانک پرداخت کند.

این در حالی است که کارت های بانکی که ما در ایران استفاده می کنیم از نوع دبیت کارت هستند. دبیت کارت ها موجودی یک حساب بانکی را برداشت می کنند. یعنی فرد یک حساب بانکی افتتاح می کند. سپس موجودی آن حساب را با استفاده از کارت خود برداشت می کند. این نوع کار را دبیت کارت می گویند. همه ی کارت هایی که بانک های ایرانی صادر می کنند از این نوع هستند.

خرید مستر کارت از بانک پارسیان

همان طور که توضیح داده شد، مستر کارت نام یک شبکه بانکی خارجی است. بانک پارسیان ارتباطی با مسترکارت ندارد و امکان صدور این کارت ها را ندارد. مستر کارت بانک پارسیان عبارتی اشتباه است. بانک های ایرانی از نظر بین المللی تحریم هستند. پس امکان همکاری این شبکه با بانک های ایرانی نیز وجود ندارد.

مستر کارت

نحوه خرید مستر کارت در ایران

با استفاده خدمات ارزی ایرانیکارت خرید مسترکارت در ایران امکان پذیر شده است. ویژگی مستر کارت هایی که ایرانیکارت صادر می کند به صورت زیر می باشد.

  • این کارت ها متصل به حساب بانکی و از نوع دبیت کارت هستند.
  • نام دارنده کارت روی آن حک می شود.
  • اعتبار کارت ها دو ساله می باشد.
  • کارت ها امکان دریافت حواله سویفت و برداشت از طریق پوز، ای تی ام و برداست اینترنتی دارند.
  • کارت ها ۳ مدل استاندارد، گلد و پلاتینیوم هستند. هر کدام از این انواع ویژگی ها و قابلیت های مختلف دارند.
  • ارزان ترین کارت استاندارد می باشد که قیمت آن ۲۴۵ دلار (یا یورو) است. گران ترین پلاتینیوم می باشد که هزینه دریافت آن ۴۴۵ دلار (یا یورو) می باشد.

برای خرید مستر کارت از ایرانیکارت نیاز به یک سفر یک روزه به کشور آدربایجان می باشد. برای سفر به آدزبایجان می توانید از پکیج ۱۵۰ دلاری مجموعه استفاده کنید. آیا شما تجربه استفاده از کارت های فیزیکی مسترکارت را دارید؟ نظرات و پیشنهادات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک گذارید.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

ایرانیکارت
Average rating:  
 0 reviews

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید