021-91091000 031-31117

ورود / ثبت نام

روش های خرید از گوگل پلی

22 دی 1398 خرید از سایت های خارجی

کاربران تلفن های همراه اندروید و ویندوز برای دانلود اپلیکین های مورد نیاز از پلتفرم گوگل پلی استفاده می کنند. البته Google Play تنها برای دانلود اپلیکیشن نیست و از این پلتفرم می توان انواع مختلف محتوای دیجیتال از جمله فیلم، کتاب و موسیقی نیز دریافت کرد. برخی از محصولات ارائه شده در این پلتفرم به صورت رایگان قابل دریافت و دانلود هستند. اما کاربران برای دانلود برخی دیگر نیاز به پرداخت ارزی دارند. برای خرید از گوگل پلی از راه های مختلفی از جمله خرید گیفت کارت گوگل پلی می توان استفاده کرد. در این مقاله همراه ما باشید تا با انواع خدمات بخش خرید از سایت های خارجی ایرانیکارت آشنا شوید.

خرید اینترنتی از سایت های خارجی

با توجه به تحریم های مالی علیه ایران، امکان پرداخت ارزی با کارت های بانکی ایرانی وجود ندارد. به همین دلیل برای پرداخت در سایت های خارجی نیاز به یکی از انواع کردیت کارت مثل مستر کارت یا ویزا کارت دارید. البته راه های دیگری نیز برای این منظور وجود دارند. مثلاً برخی از سایت ها به کاربران امکان پرداخت با استفاده از انواع کیف پول الکترونیکی مثل پی پال می دهند. روش بعدی را می توان استفاده از گیفت کارت گوگل پلی دانست.

برای دسترسی به تمام روش های نام برده نیاز به باز کردن حساب بین المللی دارید. با وجود اینکه خدمات دسترسی به تمامی این موارد توسط مجموعه ایرانیکارت ارائه می گردد (از افتتاح حساب ارزی تا صدور گیفت کارت مجازی) می توانید با استفاده از خدمات بخش خرید اینترنتی این مجموعه بدون نیاز به این روش ها نسبت به اقدام کنید. برای ثبت درخواست و دریافت خدمات ارائه شده توسط مجموعه ایرانیکارت از طریق دکمه ی زیر به صفحه ثبت نام انتقال یابید.

ثبت سفارش

خرید از گوگل پلی

خرید برنامه از گوگل پلی

برای دانلود و خرید برنامه از گوگل پلی یا دانلود انواع دیگر محصولاتی که نیاز به پرداخت دارند می توانید از روش های زیر استفاده نمایید.

خرید کردیت کارت یا شارژ مستر کارت

با استفاده از خدمات ایرانیکارت می توانید کارت اعتباری فیزیکی بین المللی به نام خود دریافت نمایید. این کارت ها از نوع دبیت کارت و متصل به حساب بانکی می باشند. با توجه به این که کارت های فیزیکی پذیرندگی بسیار بالاتری نسبت به انواع کارت های مجازی و گیفت کارت ها دارند، با استفاده از کردیت کارت های فیزیکی می توانید از اکثر سایت ها خرید انجام دهید. به علاوه این کارت ها قابلیت برداشت از دستگاه ATM و پرداخت با استفاده از دستگاه پوز دارند.

از جمله قابلیت های دیگر کردیت کارت ها می توان به امکان دریافت حواله سوئیفت نیز اشاره کرد.

خرید پی پال

با توجه به تحریم ها امکان ساختن حساب پی پال در ایران وجود ندارد. اما ایرانیکارت برای کاربران امکان افتتاح حساب پی پال وریفای شده فراهم کرده است. پی پال یکی از انواع کیف پول الکترونیکی است که در بیشتر کشور های جهان کاربرد دارد. با استفاده از این سرویس می توانید از تمامی محصولات گوگل پلی خرید کنید. حتی با استفاده از اکانت پی پال خود امکان خرید گیفت کارت گوگل پلی هم خواهید داشت.

خرید از گوگل پلی

خرید گیفت کارت

کارت اعتباری مجازی به کارتی گفته می شود که ماهیت فیزیکی نداشته و تنها به صورت آنلاین قابل استفاده است. همان طور که از اول مقاله گفته شد، با استفاده از کارت هدیه گوگل پلی امکان خرید از تمامی محصولات سایت دارید. اما این کارت تنها در همین سایت قابل استفاده است. چنانچه تمایل به دریافت گیفت کارتی دارید که در سایت های بیشتری قابل کاربرد باشد، می توانید از ویزا کارت های هدیه استفاده کنید.

استفاده از خدمات پرداخت ارزی ایرانیکارت

خدمات ایرانیکارت شامل انجام انواع مختلفی از خرید اینترنتی، خرید از سایت های آمازون ایبی و پرداخت در سایت های خارجی است. یکی از سایت هایی که می توانید با ایرانیکارت به راحتی در آن پرداخت انجام دهید، پلتفرم Google play است. برای خرید از گوگل پلی با استفاده از نیازی به پرداخت ارزی نخواهید داشت و با تسویه معادل ریالی پرداخت شما انجام می شود.

246 بازدید
امتیازی ثبت نشده است

نظرات کاربران

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید