021-284210 031-32112

خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب

۳ شهریور ۱۳۹۸ خرید از سایت های خارجی

بیشتر مواقع، خرید از سایت های خارجی به صرفه تر از فروشگاه های موجود در شهر است. با یک مقایسه قیمت ساده، متوجه می شویم قیمت کالا روی سایت خارجی، با احتساب نرخ تبدیل ارز و هزینه ارسال کالا، کمتر از کالاهایی است که در فروشگاه‌ها موجود هستند. اما بیشتر ایرانیان از این واقعیت صرف نظر می‌کنند. چون تصور می‌کنند خرید اینترنتی از خارج از کشور با کارت های اعتباری ایرانی که دارند امکان پذیر نیست! ولی با ایرانیکارت خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب ممکن شده. بدون نیاز به کارت های اعتباری خارجی مثل ویزا کارت یا مستر کارت می توان از سایت های خارجی خرید کرد و در ایران تحویل گرفت.

در این مقاله، توضیح داده می شود که خرید از سایت های خارجی و تحویل در ایران چگونه انجام می شود. همچنین به بهترین سایت های خرید از خارج از کشور اشاره می کنیم. همراه ایرانیکارت باشید.

خرید اینترنتی از خارج از کشور

خرید اینترنتی از خارج از کشور و خرید از سایت های خارجی برای اکثر ایرانیان فرایندی دشوار و گاهی غیر ممکن است. چون هیچ یک از سایت های خارجی کارت شتاب قبول نمیکنند. به علاوه کمتر سایت خارجی کالای خریداری شده را به داخل ایران ارسال می کند. در این شرایط باید به وبسایت ایرانیکارت سر بزنید و خرید خود را به سادگی انجام دهید و با کارت بانکی ایرانی پرداخت کنید.

بهترین سایت های خرید از خارج از کشور

سایت های زیادی برای خرید از خارج از کشور وجود دارند. هر کدام ویژگی ها و محصولات منحصر به خود را دارند. برخی فروشگاه های اینترنتی با ارسال به ایران هستند، برخی سایت ها قیمت بالاتری دارند و برخی برای اعتماد مشتری خدمات پس از فروش ارائه می دهند.

در ادامه با در نظر گرفتن عوامل مختلف، بهترین سایت های خرید از خارج از کشور را برای ایرانیان معرفی می کنیم.

خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب

  • خرید از آمازون

سایت آمازون معتبرترین فروشگاه اینترنتی در دنیا است. این سایت آمریکایی با تنوع بالای محصولاتی که ارائه می دهد، مخاطبان زیادی در سراسر دنیا جذب کرده. با ایرانیکارت خرید از سایت آمازون و تحویل در ایران به راحتی امکان پذیر است. تنها لازم است لینک خرید را در پنل کاربری ایرانیکارت ثبت کنید. همچنین مشخصات اکانت خود در آمازون را وارد کنید، تا خرید مستقیماً از حساب شما در امازون انجام شود! به این ترتیب با انجام خرید های بیشتر، پیشنهادات ویژه و تخفیف های اعمال شده بر روی خرید های خود را، از دست نخواهید داد.

سایت آمازون ارسال به ایران ندارد. اما ایرانیکارت خدمات خرید از سایت آمازون و ارسال به ایران ارائه می دهد.

  • خرید از ebay

خرید از سایت ebay نیز همانند سایت امازون خریدی مطمئن و مناسب خواهد بود. ebay جز سایت های پرطرفدار برای خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب است. برای خرید مستقیم از ebay و تحویل در ایران هم می توانید از خدمات ایرانیکارت بهره ببرید.

  • خرید از بنگ گود

سایت بنگ گود جانشینی مناسبی برای سایت آمازون و سایت ebay است. چون این سایت نیز محصولات معتبر و متنوعی دارد. اما مزیت بنگ گود نسبت به آمازون و ایبی، ارسال مستقیم سایت به ایران است. با این حساب هزینه ارسال کالا به ایران مقرون به صرفه تر خواهد بود.

  • خرید از علی اکسپرس

سایت علی اکسپرس یک فروشگاه اینترنتی بزرگ از کشور چین است. بیشتر فروشندگان این سایت از کشور چین هستند این قضیه باعث شده قیمت محصولات بسیار ارزان تر از سایت های دیگر باشد. اما ریسک خرید کالای تقلبی یا کالای معیوب از این سایت زیاد است. سایت علی اکسپرس ارسال به ایران ندارد. در صورت تمایل به خرید از کالاهای متنوع و ارزان قیمت این سایت میتوانید از خدمات ایرانیکارت بهره ببرید.

برای خرید مطمئن از علی اکسپرس، چه راهکار هایی وجود دارد؟ در خرید از علی اکسپرس: ۳ نکته برای خرید امن بخوانید.

  • خرید از علی بابا

سایت علی بابا برای خرید محصولات به قیمت عمده است. این فروشگاه اینترنتی از مجموعه ای است که سایت علی اکسپرس را نیز راه اندازی کرده. اگر کسب و کار کوچکی دارید و تمایل دارید از فروشندگان خارجی مواد اولیه خود را تهیه کنید، می توانید درخواست خود را در ایرانیکارت ثبت کنید. خرید از سایت علی بابا با ارسال به ایران همراه نیست.

  • خرید از etsy

خرید از فروشگاه اینترنتی etsy بیشتر شامل کالاهای دستساز است. علاقه مندان می توانند خرید خود را از طریق ایرانیکارت انجام دهند. اما متاسفانه خدمات ارسال از این سایت هنوز توسط ایرانیکارت عرضه نمی شود.

  • خرید از newegg

سایت newegg فروشگاه اینترنتی خرید کالاهای الکترونیک است. انواع لوازم جانبی را در این سایت با قیمت مناسب می توانید پیدا کنید. خرید از سایت newegg با کارت شتاب با ایرانیکارت امکان پذیر است.

  • خرید از DHgate

سایت DHgate سایت فروش عمده به خرده فروشان است. این سایت نیز از کشور چین می باشد.

سایت Asos برای خرید لباس، سایت معتبری است. این سایت که از لندن شروع به کار کرد، فروشگاهی برای خرید لباس است که در سراسر جهان محبوبیت دارد. جدیدترین لباس ها را با خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب داشته باشید. خوشبختانه این سایت نیز ارسال به ایران دارد.

با ایرانیکارت میتوانید از تمام سایت های نامبرده خرید اینترنتی با کارت شتاب انجام دهید.

حذف شرط: خرید اینترنتی از خارج از کشور خرید اینترنتی از خارج از کشور

خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب

در حالی که هیچ کدام از سایت های خارجی درگاه پرداخت کارت شتاب ندارند، خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب به صورت مستقیم امکان پذیر نیست. اما ایرانیکارت به صورت یک واسط این فرایند را ممکن می سازد. برای خرید از سایت های خارجی تنها لازم درخواست خود را در ایرانیکارت ثبت کنید و مبلغ محاسبه شده توسط سایت را با کارت شتاب خود پرداخت کنید. ایرانیکارت خرید شما را ثبت می کند و در صورت امکان به ایران ارسال می کند.

خرید از سایت های خارجی و تحویل در ایران

سایت هایی که قبل تر معرفی شدند، همگی جز سایت هایی هستند که ایرانیکارت پرداخت خرید آنها را انجام می دهد. سایت های دیگری نیز هستند که می توانید با ایرانیکارت در آن ها خرید انجام دهید، اما در این مقاله نام برده نشده اند. فروشگاه هایی که میتوانید سفارش خود را در ایران دریافت کنید شامل آمازون، ایبی ، اسوس و بنگ گود هستند. برای خرید از سایت های خارجی با کارت شتاب ، مسئولیت ارسال کالا به ایران به عهده مشتری خواهد بود.

اشتراک گذاری

پیام شما

ایده ها و نظرات خود را مطرح کنید