بیش از ۷ سال است با شماییم
مستر کارت افتتاح حساب پی پال صدورویزاکارت وسترن یونین
031-36636057 | 021-284210   با ما تماس بگیرید

کدام کارت برای من مناسب است؟

کدام کارت اعتباری مناسب شماست؟

کدام کارت اعتباری مناسب من است؟ این سوالی است که ممکن است شما از خود بپرسید، در ذیل خلاصه ای جهت راهنمایی شما برای انتخاب کارت اعتباری مناسب آورده شده است.

اگر کارت اعتباری را فقط برای خرید های اینترنتی نیاز دارید و فعلا ترجیح میدهید بودجه پایینی جهت خرید کارت کنار بگذارید:


آنگاه میتوانید از کارت های پری پید(PrePaid) ما استفاده کنید، این کارت ها که به نام ویزا تراول الکترون یا ویزا تراول کلاسیک در سایت شناخته میشوند کارت هایی هستند که با هزینه کم صادر میشوند، معمولا آنی به دست شما میرسد، بی نام صادر میشوند، شارژ آنها فقط از طریق ایرانیکارت انجام میپذیرد و میتوانید با این ویزا کارت ها از اینترنت خرید کنید.

اگر کارت اعتباری را برای خریدهای اینترنتی نیاز دارید و همچنین مایلید کارت شما متصل به حساب بانکی بین المللی متصل باشد:

آنگاه میتوانید کارت ویزا الکترون یا مسترو را انتخاب کنید، ویزا الکترون مربوط به شرکت ویزا است و مسترو متعلق به مسترکارت است، درصد پذیرندگی هر دو این کارت ها مانند هم است. هر دو این کارت ها متصل به حساب بانکی بین المللی هستند، سوئیفت کد دارند و میتوانید آنها را هم از طریق ایرانیکارت شارژ کنید و هم از طریق صرافی ها شارژ کنید، همچنین از همه جای دنیا میتوانند برای شما حواله بانکی ارسال کنند، اگر کارت دلاری میخواهید کارت ویزا الکترون و اگر کارت با ارز پایه یورو نیاز دارید مسترو سفارش دهید.

اگر میخواهید از کارت خود در مسافرت های خارجی استفاده کنید، خرید اینترنتی داشته باشید و به طور خلاصه میخواهید از تمام مزایای داشتن کارت های اعتباری سود بجویید:

آنگاه کارت ویزا کلاسیک، ویزا گلد و مسترکارت استاندارد مناسب شماست. اگر کارت دلاری میخواهید کارت ویزا کلاسیک و یا ویزا گلد سفارش دهید و اگر کارت با ارز یورو میخواهید مسترکارت استاندارد سفارش دهید.
این کارت ها همگی متصل به حساب بانکی بین المللی هستند، از طریق ایرانیکارت و همچنین تمام صرافی های داخلی شارژ میشوند، و از همه جای دنیا حواله بین بانکی میپذیرند. به دلیل اینکه این کارت ها سقف برداشت از خودپرداز بالایی دارند برای مسافرت ها مناسبند و شما میتوانید تا 2000 دلار در روز از خودپرداز وجه برداشت کنید، همچنین برخی سایت های رزرو هتل و بلیط که سایر کارت ها را قبول نمیکنند این نوع کارت ها را حتما قبول میکنند.

 

در انتها چند نکته را به خاطر داشته باشید:

  • با تمامی این کارت ها میتوانید خرید اینترنتی داشته باشید، خرید اینترنتی شما سقف ندارد.
  • غیر از کارت های تراول، بقیه کارت ها به کیف پول های الکترونیک همچون پی پال وصل میشوند.
  • غیر از کارت های نوع تراول بقیه کارت ها تفاوتی در زمان صدور ندارند

در بالا سعی شده است خلاصه ترین حالت ممکن برای کارت ها نوشته شود تا اکثر بازدید کنندگان مجال خواندن متن را داشته باشند، شما میتوانید با تماس با ایرانیکارت تمامی سوالات خود را بپرسید و مناسبترین کارت را انتخاب کنید.

اگر کارت خود را انتخاب کرده اید میتوانید از طریق این صفحه سفارش دهید.

نظرات و سوالات

اشتراک:
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر یا سوال به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 500 حرف باشد

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیکی خود را در زیر وارد کنید تا خبرنامه های ایرانیکارت برای شما ارسال شود

با ما تماس بگیرید

ایرانیکارت

  دفنر مرکزی
021 2842 10  
031 3663 6057  
031 3663 2579 

 دفتر پخش تهران
021 2290 7208 

  آذربایجان شرقی و غربی
044 3343 6571 

  قم
025 3664 8248 

  شیراز
071 3234 3545 

  بندرعباس
076 3368 2319 

Chat Intercome

درباره ایرانیکارت

ایرانیکارت وبسایتی است که کوشش میکند خدمات مالی شما را به راحتترین، امن ترین و سریعترین روش انجام دهد. شما میتوانید خدمات مستر کارت، مستر کارت فیزیکی، مستر کارت مجازی، ویزا کارت، ویزا کارت فیزیکی، ویزا کارت مجازی، مستر کارت مجازی، مستر کارت هدیه، ویزا کارت هدیه، افتتاح حساب پی پال، خرید دلار پی پال، فروش دلار پی پال، وسترن یونیون، حواله وسترن یونیون، دریافت وسترن یونیون، کارت اعتباری و هرگونه خدمات ارزی دیگر را از ما دریافت کنید.