بیش از ۷ سال است با شماییم
مستر کارت افتتاح حساب پی پال صدورویزاکارت وسترن یونین
031-36636057 | 021-284210   با ما تماس بگیرید

وسترن یونیون / Western Union

 

Western Union

وسترن یونیون

وسترن یونیون یک سیستم انتقال پول بین المللی است که در سال ۱۸۵۱ در امریکا شروع به کار کرد. هم اکنون وسترن یونیون به عنوان سریعترین سیستم انتقال پول در دنیا فعالیت میکند و در بیش از ۲۰۰ کشور جهان بیش از ۵۰۰ هزار شعبه دارد.

کارکرد این سیستم به این صورت است که شخص فرستنده پول به یکی از شعب وسترن یوینون در سراسر جهان مراجعه کرده، نام کشور مقصد و همچین نام و نام خانوادگی گیرنده و مبلغی که مایل است ارسال کند را به شعبه وسترن یونیون تحویل میدهد سپس شعبه وسترن یونیون کارمزد انتقال وجه را محاسبه کرده و پس از پرداخت آن توسط فرستنده شعبه وسترن یونیون یک کد ۱۰ رقمی را به فرستنده میدهد، بلافاصله پس از گرفتن کد ۱۰ رقمی گیرنده حواله میتواند به یکی از شعب وسترن یونیون در کشور خود مراجعه کرده و با نشان دادن یک کارت شناسایی معتبر و کد رهگیری ۱۰ رقمی نسبت به دریافت پول خود اقدام کند.

وسترن یونیون غیر از کارمزد حواله که از گیرنده میگیرد هیچ کارمزدی از دریافت کننده کسر نمیکند.

ویژگی های بارز و مزایای وسترن یونیون به شرح زیر میباشد:

۱- وسترن یونیون فوق العاده سریع است.

۲- وسترن یونیون در تمام دنیا وجود دارد (به جز تعداد کم کشورهایی که به دلیل تحریم های امریکا قادر به عضویت در وسترن یونیون نمیباشند)

۳- وسترن یونیون ساده است. شما نیاز به پر کردن فیلد های زیاد نیستید.

۴- با آخرین تکنولوژی های روز هماهنگ است

۵- بسیار شعبه دارد. به صورتی که گاها در یک خیابان ممکن است بیشتر از ۱۰ نماینده وسترن یونیون وجود داشته باشد.

 

راه های انتقال پول از طریق وسترن یونیون:


۱- شما میتوانید مشخص کنید که شخص مورد نظر شخصا پول را نقدا دریافت کند که در این حالت فقط نیاز به کشور مقصد، نام و نام خانوادگی شخص مورد نظر است. بعد از ارسال ۱ دقیقه بعد گیرنده میتواند با کد ۱۰ رقمی که رمز انتقال است پول را دریافت کند.

۲- میتوانید از وسترن یونیون تقاضا کنید که پول را به حساب شخص مورد نظر واریز کند که در این حالت ۱-۲ روز کاری بعد پول به حساب گیرنده خواهد نشست.

 

ارز انتقال وسترن یونیون:


معمولا شما نمیتوانید ارز دلار را به همه کشورها انتقال دهید. در ۹۰ درصد اوقات فقط ارز محلی مورد قبول وسترن یونیون است. به عنوان مثال شما نمیتوانید مشخص کنید که گیرنده در انگلستان ۵۰۰ دلار برداشت کند بلکه باید مشخص کنید که گیرنده در انگلستان چند پوند میتواند برداشت کند.

وسترن یونیون معمولا فقط ارز کشور مقصد را پشتیبانی میکند. فقط در برخی کشورهای محدود است که میتوانید مشخص کنید که ارز محلی ارسال میکنید یا ارز دلار

سقف وسترن یونیون


وسترن یونیون روی نقل و انتقالات خود سقف ۵۰۰۰-۷۵۰۰ دلاری گذاشته است. به این مفهوم که شما نمیتوانید در یک انتقال بیشتر از ۵۰۰۰-۷۵۰۰ دلار انتقال دهید. در صورتی که ارز دیگری انتقال میدهید نباید با حساب تبدیل ارز در مجموع بیشتر از ۵۰۰۰-۷۵۰۰ دلار باشد.

 

MTCN چیست؟

MTCN همان کدی است که وسترن یونیون بعد از انتقال به فرستنده میدهد تا فرستنده به گیرنده داده و گیرنده با این کد رمز میتواند پول را برداشت کند. لذا موکدا توصیه میشود این کد را در اختیار فرد دیگری غیر از گیرنده پول قرار ندهید.

 

رهگیری وسترن یونیون

شما از طریق این لینک میتوانید حواله وسترن یونیون خود را رهگیری کنید.

رهگیری حواله وسترن یونیون

 

شما از طریق این صفحه میتوانید درخواست وسترن یونیون دهید

نظرات و سوالات (1)

اشتراک:

ارسال نظر یا سوال به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 500 حرف باشد

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیکی خود را در زیر وارد کنید تا خبرنامه های ایرانیکارت برای شما ارسال شود

با ما تماس بگیرید

ایرانیکارت

  دفنر مرکزی
021 2842 10  
031 3663 6057  
031 3663 2579 

 دفتر پخش تهران
021 2290 7208 

  آذربایجان شرقی و غربی
044 3343 6571 

  قم
025 3664 8248 

  شیراز
071 3234 3545 

  بندرعباس
076 3368 2319 

Chat Intercome

درباره ایرانیکارت

ایرانیکارت وبسایتی است که کوشش میکند خدمات مالی شما را به راحتترین، امن ترین و سریعترین روش انجام دهد. شما میتوانید خدمات مستر کارت، مستر کارت فیزیکی، مستر کارت مجازی، ویزا کارت، ویزا کارت فیزیکی، ویزا کارت مجازی، مستر کارت مجازی، مستر کارت هدیه، ویزا کارت هدیه، افتتاح حساب پی پال، خرید دلار پی پال، فروش دلار پی پال، وسترن یونیون، حواله وسترن یونیون، دریافت وسترن یونیون، کارت اعتباری و هرگونه خدمات ارزی دیگر را از ما دریافت کنید.