بیش از ۷ سال است با شماییم
مستر کارت افتتاح حساب پی پال صدورویزاکارت وسترن یونین
031-36636057 | 021-284210   با ما تماس بگیرید

خرید بلیط هواپیما

خرید بلیط هواپیما

 

ایرانیکارت میتوانید بلیط ایرلاین های مختلف خارجی را برای شما تهیه کند. برای اینکار لازم است تا از از قسمت سفارش دهید منوی سفارش پرداخت ارزی را انتخاب کرده و پس از آن با پر کردن اطلاعات لازم درخواست خود را تکمیل کنید.

 

مزایای خرید بلیط هواپیما از طریق ایرانیکارت

گاها دیده میشود که خرید بلیط مستقیم از وبسایت های ایرلاین های مختلف ارزان تر از خرید بلیط از آژانسهای هواپیمایی یا سایت های ایرانی است که بلیط هواپیما را مستقیما میفروشند. این امر هنگامی مشاهده میشود که سایت های ایرلاین های خارجی تخفیف های خوبی روی خطوط پروازی خود اعمال میکنند.

همچنین در اکثر اوقات آژانس های هواپیمایی قیمت خوبی را برای بلیط ها در نظر میگیرند اما این نرخ های خوب فقط برای پرواز های ۶ یا ۷ روزه است  و شما نمیتوانید مثلا بلیط ۱۰ روزه تهیه کنید. در این صورت میتوانید درخواست دهید تا بلیط شما مستقیما از سایت ایرلاین مربوطه خریداری شود.

 

  • در صورتی که خرید بلیط مستقیما از سایت ایرلاین مربوطه به صرفه تر از خرید از آژانسهای هواپیمایی باشد
  • در صورتی که از ایرلاین های ارزان قیمت خرید میکنید Low Cost Carriers
  • در صورتی که ایرلاین مورد نظر شما تخفیف روی پروازهای خود در نظر گرفته باشد
  • در صورتی که بلیطی بخواهید که آژانس ها نتوانند به شما بفروشند مثلا بلیط داخلی اروپا یا بلیط های داخلی امریکا، کانادا و ...
خطوط هواپیمایی ارزان (Low Cost Carrier) ها کدامند؟
خطوط هواپیمایی ارزان ایرلاینهایی هستند که با پایین آوردن نرخ پروازها اقدام به جذب مشتری میکنند. این ایرلاینها معمولا اجازه حمل بار را به شما مگر در صورتی که هزینه اضافه پرداخت کنید به شما نمیدهند، معمولا غذا یا نوشیدنی در پرواز ارائه نمیکنند و شما را بیمه نمیکنند و شما باید برای هرکدام از اینها در صورتیکه تمایل به داشتنشان داشته باشید هزینه پرداخت کنید، برخی از این ایرلاینها به شرح زیرند:
1- Air Asia: ایرلاینی است که در اسیای شرقی فعالیت میکند مانند کشورهای مالزی، اندونزی، تایلند و ... این ایرلاین پرواز به تهران نیز دارد.
2- AirArabia این خط هواپیمایی در آسیای میانه فعالیت میکند و پروازهایی به تهران، اصفهان، خوزستان و فارس دارد
3- FlyDubai این خط هواپیمایی نیز در اسیای میانه فعالیت میکند با پروازهایی به ایران و شهرهای مختلف ایران
4- Pegasus این ایرلاین ترکی فعالیت خود را در ترکیه و اروپا گسترش داده و مناسب سفرهایی اروپایی است.
5- Azerbaijan Airline (AZAL) این ایرلاین که به تهران نیز پرواز دارد مناسب پرواز های کشورهای شوروی قدیم و اروپا میباشد. کشورهای شوروی قدیم شامل قزاقستان، قرقیزستان، اوکراین، روسیه و ... است.
6- و دهها خط هواپیمایی ارزان قیمت دیگر که در حوزه اروپا، اسیا و امریکا فعالیت میکنند که به ایران پرواز ندارند اما مناسب کسانی است که مایلند مثلا پروازهای داخلی اروپا یا امریکا داشته باشند.
سفارش خرید بلیط هواپیما

قصد خرید بلیط هواپیما دارید؟

همینک درخواست خرید خود را ثبت کنید تا بلیط خود را طی ۳ ساعت کاری دریافت کنید.
سفارش خرید بلیط هواپیما

نظرات و سوالات

اشتراک:
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر یا سوال به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 500 حرف باشد

با ما تماس بگیرید

ایرانیکارت

  دفنر مرکزی
021 2842 10  
031 3663 6057  
031 3663 2579 

 دفتر پخش تهران
021 860 80 876 

  آذربایجان شرقی و غربی
044 3343 6571 

  قم
025 3664 8248 

  شیراز
071 3234 3545 

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیکی خود را در زیر وارد کنید تا خبرنامه های ایرانیکارت برای شما ارسال شود

درباره ایرانیکارت

ایرانیکارت وبسایتی است که کوشش میکند خدمات مالی شما را به راحتترین، امن ترین و سریعترین روش انجام دهد. شما میتوانید خدمات مستر کارت، مستر کارت فیزیکی، مستر کارت مجازی، ویزا کارت، ویزا کارت فیزیکی، ویزا کارت مجازی، مستر کارت مجازی، مستر کارت هدیه، ویزا کارت هدیه، افتتاح حساب پی پال، خرید دلار پی پال، فروش دلار پی پال، وسترن یونیون، حواله وسترن یونیون، دریافت وسترن یونیون، کارت اعتباری و هرگونه خدمات ارزی دیگر را از ما دریافت کنید.