بیش از ۷ سال است با شماییم
مستر کارت افتتاح حساب پی پال صدورویزاکارت وسترن یونین
031-36636057 | 021-284210   با ما تماس بگیرید
آیت الله خامنه ای
چرا در اقتصاد نتوانیم پیشرفت کنیم؟ اگر در این عرصه هم عزممان را جزم کرده و دست به دست هم دهیم می توانیم اقتصاد را شکوفا کنیم، چشممان به دست دشمن نباشد که کی تحریم را بر‌می‌دارد.
آیت الله خامنه ای رهبر گرانقدر جمهوری اسلامی ایران
ایرانیکارت مجموعه ایست که امید دارد بتواند با راهکار های خود راهی را بگشاید و از فشار تحریم ها علیه هموطنان ایرانی خود بکاهد. با توجه به تحریم های گسترده که طی سالهای اخیر در زمینه مالی و بانکی بر علیه ایران تصویب شده این مجموعه میکوشد تا با نگاهی به آینده به ایرانیان کمک کند تا بر تحریم ها غلبه کنند و ایرانیان بتوانند از سیستم های مالی آنلاین دنیا استفاده کنند.بدیهی است استفاده هر چه بیشتر ایرانیان از خدمات جهانی کمک خواهد کرد تا بتوان به پیشرفته ترین تکنولوژی ها دست پیدا کرد تا با بهره گیری از آن به روند رو به رشد کشور کمک کرد.
هم اکنون ایرانیکارت با ارائه کارت های بین المللی به مشتریان حقیقی و ارائه حساب های ویژه جهت مشتریان حقوقی به آنها کمک میکند تا درآمدهای نقدی خود را نقد کنند. واضح است هرچقدر درآمدهای ارزی بیشتری به کشور آورده شود کمک خواهد شد تا از خروج بی رویه ارز از کشور جلوگیری شود و به جمع صادرات کشور اضافه شود که این امر باعث شکوفایی اقتصاد خواهد شد.این شرکت تحت عنوان ثبت شده شرکت پالیز پردازش آیریک (سهامی خاص) به شماره ثبت 43629 در سال 1390 به صورت رسمی ثبت شد.
اما سابقه حضور پالیز در عرصه صدور کارت به سال 1387 برمیگردد که ابتدا در زمینه صدور مسترکارت از کشور قبرس فعالیت مینمود اما پس از چندی به دلیل ناکافی بودن امکانات مسترکارت های صادر شده از کشور قبرس قرارداد خود با این بانک قبرسی را قطع نمود و پس از آن با ثبت شرکت پالیز در انگلستان و ویرجین آیلند تمرکز خود را به بانک های اروپایی و آسیای جنوب شرقی معطوف نمود تا در سایه لطف الهی توانایی صدور کارت های اعتباری از اروپا و آسیایی و استرالیا را به دست آورد.
هم اکنون مسترکارت های صادر شده از این شرکت از بانک های مطرح آسیای میانه صادر شده و آرامش و آسایش شما را  در سفر و در خرید های اینترنتی تضمین میکند، کارت های صادر شده دارای شماره حساب بین المللی هستند که شما میتوانید از تمامی دنیا آنها را شارژ کنید.ایرانیکارت، با خدماتی نوین همواره در تلاش برای گسترش سطح خدمت رسانی به شما مشتریان گرانقدر خود است، افتتاح حساب های شخصی، افتتاح حساب های آفشور، صدور کارت های پری پید، تلفن های انتقالی بین المللی، سیم کارت های بین المللی، درگاه اس ام اس بین المللی، ثبت شرکت ها در سراسر دنیا و ... فقط گوشه ای از خدمات پالیزپردازش آیریک است.ایرانیکارت، افتخار دارد با تجربه ای طولانی در زمینه پرداخت های الکترونیک یار و همراه شما در این مسیر نه چندان هموار باشد.
با تشکر از شمایی که مهربانانه همراه ما بوده اید. حتی اگر این همراهی نگاهی کوچک به وبسایت ما باشد.

اعداد ما

0
سعی میکنیم همیشه اول بمانیم
0
بیش از ۵۲۰ شرکت امور خود را به ما سپرده اند
0
کاربر خوشحال
0
بیش از ۷ سال سابقه و خوشنامی

اهداف ما

سریع و متمایز

خدماتی ارائه کنیم که در عین سریع بودن شما را مجاب کند ما را به دوستانتان معرفی کنید !

گستردگی خدمات

گستردگی خدمات به نحوی که تمامی نیازهای مالی شما را پوشش دهیم

رضایت شما

رضایت تک تک مشتریان ما، آرمان ماست

ایرانی آسوده

ساختن مسیری تا ایرانیان دقیقا مانند دیگر اعضای دهکده جهانی از سیستم های مالی استفاده کنند

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیکی خود را در زیر وارد کنید تا خبرنامه های ایرانیکارت برای شما ارسال شود

با ما تماس بگیرید

ایرانیکارت

  دفنر مرکزی
021 2842 10  
031 3663 6057  
031 3663 2579 

 دفتر پخش تهران
021 2290 7208 

  آذربایجان شرقی و غربی
044 3343 6571 

  قم
025 3664 8248 

  شیراز
071 3234 3545 

  بندرعباس
076 3368 2319 

Chat Intercome

درباره ایرانیکارت

ایرانیکارت وبسایتی است که کوشش میکند خدمات مالی شما را به راحتترین، امن ترین و سریعترین روش انجام دهد. شما میتوانید خدمات مستر کارت، مستر کارت فیزیکی، مستر کارت مجازی، ویزا کارت، ویزا کارت فیزیکی، ویزا کارت مجازی، مستر کارت مجازی، مستر کارت هدیه، ویزا کارت هدیه، افتتاح حساب پی پال، خرید دلار پی پال، فروش دلار پی پال، وسترن یونیون، حواله وسترن یونیون، دریافت وسترن یونیون، کارت اعتباری و هرگونه خدمات ارزی دیگر را از ما دریافت کنید.