خرید اکانت اسپاتیفای رایگان

خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای spotify

اسپاتیفای spotify یکی از برترین سرویس های پخش آنلاین موسیقی در جهان با آرشیو چند میلیونی موسیقی و پادکست است.

این سرویس پخش موسیقی در دو ورژن رایگان و پریمیوم در دسترس است. برای گوش دادن به موزیک ها به صورت نامحدود و حتی به صورت آفلاین نیاز به خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای دارید.

خرید اکانت با استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای  و یا حساب های ارزی پی پال می باشد. همچنین می توانید از طریق ایرانیکارت سفارش داده و اکانت خود را به صورت آنی دریافت نمایید.

خرید اکانت اسپاتیفای
دریافت اطلاعات اکانت بصورت آنی
خرید اکانت اسپاتیفای رایگان

مراحل خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای spotify

خرید اکانت یا فعال کردن دوره Trial

ثبت نام در سایت ایرانیکارت

ثبت درخواست اکانت اسپاتیفای

تکمیل اطلاعات و پرداخت

اکانت شما ساخته شد!

قابلیت های اکانت پرمیوم چیست؟

برتری های خرید اکانت spotfiy

تفاوت های زیادی بین اکانت رایگان و پریمیوم Spotify وجود دارند. این تفاوت ها، نقش کلیدی در تجربه ی کاربر از استفاده از این سرویس ایجاد می کند.

حذف تبلیغات
با اکانت پریمیوم اسپاتیفای، دیگر بین آهنگ ها تبلیغات پخش نمی شوند.
قابلیت تغییر آهنگ
زمانی که اکانت premium خود را فعال کنید، می توانید آهنگ های قبلی را دوباره گوش دهید.
قابلیت دانلود آهنگ
در اکانت رایگان اسپاتیفای شما تنها به صورت آنلاین امکان پخش موسیقی دراید اما زمانی که پریمیوم بخرید، می توانید به صورت نامحدود آهنگ دانلود نمایید.
امکان تغییر آهنگ ها
به صورت نامحدود موزیک را عوض کنید.
خرید اکانت spotify رایگان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای

خرید اکانت اسپاتیفای

اسپاتیفای برای کاربران خود اکانتی تقریبا رایگان در نظر گرفته است. بدین صورت که می توانید ماه اول از اسپاتیفای خود به صورت رایگان استفاده نمایید. این اکانت یک ماهه آزمایشی اسپاتیفای با قیمت دو دلار عرضه می شود. پس از پایان این دوره ی یک ماهه، باید اکانت خود را تعویض کرده و یا اکانت خود را شارژ نمایید. اگر بخواهید این اکانت را تمدید کنید، برای ماه های آینده باید 9.99 دلار بابت هر ماه اشتراک بپردازید.

 

 

طرح‌های مختلف اکانت پریمیوم اسپاتیفای

فردی (Individual)
در صورتی که میخواهید از اسپاتیفای به صورت تک نفره و شخصی استفاده کنید این اکانت مخصوص شماست که باید هر ماه 9.99 دلار پرداخت کنید تا از امکانات طرح عادی بهره‌مند شوید.
دانشجویی (Student)
در صورتی که دانشجو هستید، و آدرس ایمیل شما با edu به پایان می‌رسد، می‌توانید از طرح دانشجویی این برنامه موسیقی استفاده کنید. هزینه این نوع اکانت 4.99 دلار در هر ماه است.
خانوادگی (Family)
در صورتی که می‌خواهید اکانت خود را با دیگران به اشتراک بگذارید، می‌توانید از طرح Family استفاده کنید. هزینه استفاده از این طرح در هر ماه، 14.99 دلار است.

سوالات متداول

بله، البته تنها به مدت 1 ماه. بعد از پایان 1 ماه، در صورتی که در حساب پی پال و یا کارتتان موجودی باشد، 9.99 دلار برای ماه اول از حسابتان کسر می‌شود.

بله. در صورتی که شما گیفت کارت اسپاتیفای خریداری کرده باشید، می‌توانید با redeem کردن کارت در سایت، اعتبار کارتتان را به حساب Spotify انتقال دهید.اینکه با انجام این کار اکانت شما برای چند ماه شارژ می‌شود، به میزان شارژ موجود در کارتتان بستگی دارد.

با خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای برای ماه اول تنها 2 دلار پرداخت خواهید کرد و برای شارژ اکانت خود بسته به نوع اکانت قیمت آن متفاوت خواهد بود.

هزینه ی طرح انفرادی 9.99 دلار در هر ماه است.
هزینه ی طرح دانشجویی 4.99 دلار در هر ماه است.
هزینه ی طرح خانوادگی 14.99 دلار در هر ماه است.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.