تبلیغات در گوگل

از آنجایی که یکی از بهترین روشهای تبلیغ، تبلیغ در موتور جستجوگر گوگل (google adwords) یا گوگل ادوردز می باشد، با توجه به بازدید صدها میلیونی ازسایت گوگل و امکانات بسیار زیادی که نرم افزار تبلیغات گوگل (google adwords) در اختیار تبلیغ کنندگان قرار می دهد، به راحتی مشتریان شما از هر کجا که شما بخواهید و به صورت کاملا هدفمند و با کمترین هزینه، شما را در صفحه اول گوگل پیدا می کنند.

تبلیغ گوگل به این معناست که اگر میخواهید وقتی فردی در گوگل مطلبی را سرچ میکند شما در اولین نتیجه جستجو باشید باید مبلغی را به گوگل تحت عنوان “گوگل ادوردز”، که امکان تبلیغ در گوگل را مهیا می کند، بپردازید.

تیم حرفه ای دپارتمان افراک که پارتنر رسمی گوگل برای تبلیغات در گوگل ادوردز است ،به صورت تخصصی به شما کمک کرده تا کسب و کار خود را توسعه دهید.

Google Ads تبلیغات در گوگل

ویژگی های تبلیغ در گوگل

چه ویژگی هایی تبلیغ در گوگل را محبوب کرده است؟

از کوچکترین خرده فروشی در دورافتاده ترین کشورها تا بزرگترین کمپانی هایی مانند Amazon, eBay, Target, Wallmart همگی از تبلیغات در گوگل بهره میبرند. مهم نیست شرکت شما یک شرکت کوچک محلی است یا یک شرکت چند ملیتی با هزاران کارمند. در هر صورت گوگل ادوردز کمک شایانی به کسب و کار شما میکند.

رده اول گوگل

رده اول تا چهارم گوگل همیشه به تبلیغات اختصاص میابد

نرخ بازدهی بالا

به تناسب آنچه خرج میکنید میتوانید تا چندین برابر آن درامدزایی کنید

آماردهی مرتب

در هر ساعت شبانه روز میتوانید ببینید چند نفر تبلیغ شما را دیده اند و چند نفر کلیک کرده اند

هزینه فقط برای کلیک

فقط هنگامی که فردی روی تبلیغ شما کلیک میکند هزینه میدهید. نشان دادن شما رایگان است!

بسیار سریع

تبلیغ در گوگل بسیار سریع است. در ۳ ساعت میتوانید در جایگاه اول گوگل بنشینید

استفاده از دانش متخصصان

استفاده از گوگل ادوردز دانش بالایی نیاز دارد که متخصصان ما با شما به اشراک میگذارند

ارائه اکانت اختصاصی به هر فرد

به هر فرد و شرکت یک اکانت اختصاصی مادام العمر تعلق میگیرد

دپارتمان ویژه!

برای دیجیتال مارکتینگ دپارتمان ویژه راه اندازی کرده ایم تا تخصصی به افزایش فروش شما فکر کنند

افراک دپارتمان تبلیغات دیجیتال ایرانیکارت

ما کمک میکنیم فروش شما افزایش یابد.
afrak

ما سالها در تبلیغات سابقه داریم. از سال ۱۳۸۹ که ایرانیکارت شروع به کار کرده همیشه به دنبال بهبود فروش در فضای آنلاین بوده ایم.

در سال ۱۳۹۵ متخصصان ما با دوره دیدن در چندین کشور مختلف و آموزش های گسترده در دیجیتال مارکتینگ دپارتمان افراک را پایه گذاری کردند. آنها تاکنون به دهها شرکت کمک کرده اند تا فروششان افزایش یابد.

سوالات متداول

هنگامی که شما در گوگل یک عبارت را جستجو می‌کنید، در بالا و پایین صفحه، شاهد نتایجی خواهید بود که همراه با کلمه Ad (یا تبلیغ) نمایش داده شده‌اند. اینها همان تبلیغات گوگل هستند و با نتایج طبیعی جستجو فرق دارند.

این بستگی به صنف کاری شما و همچنین سطح انتظار شما از ادوردز دارد.در واقع در سیستم مزایده ای گوگل، شما هیچوقت قرار نیست قیمتی که خودتان برای گوگل تعیین کرده اید را پرداخت کنید، بلکه همانقدر پرداخت خواهید کرد که از نفر قبل از خود بالاتر باشید.

بله، حتی امکان ارائه دسترسی ادمین از سمت ایرانیکارت (افراک ) نیز وجود دارد.

جواب قطعی است: بله! تبلیغات گوگل تنها زمانی نمایش داده می‌شود که یک کاربر اقدام به جستجوی کلمات کلیدی شما (یعنی جستجوهای مرتبط با کسب و کار شما) کند. به علاوه، در تبلیغات گوگل، فقط زمانی از شما هزینه کم می‌شود که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند.

بله، ما به عنوان یکی از پارتنرهای رسمی گوگل،برای هر اکانت اختصاصی پروموشن کد گوگل هم فعال میگردد.

اگر نیاز به مشاوره دارید فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.