ارسال پول به استرالیا

کشور استرالیا (به انگلیسی: Commonwealth of Australia) کشوری است توسعه یافته در نیمکره جنوبی.

این کشور با ۷٬۶۸۶٬۸۵۰ کیلومتر مربع وسعت، ششمین کشور پهناور دنیا است. وضعیت اقتصادی و تحصیلی این کشور، در کنار زیبایی های طبیعی آن باعث شده است که این کشور طی سال های گذشته، به یکی از اصلی ترین مقاصد ایرانیان برای مهاجرت تبدیل شود. به همین دلیل نیاز به ارسال پول و مبادلات مالی با این کشور اهمیت روز افزونی پیدا کرده است.

ایرانیکارت منابع مالی خوبی در استرالیا دارد و چنانچه شما قصد انجام حواله به استرالیا دارید ایرانیکارت میتواند حواله استرالیا را برای شما انجام دهد.

ارسال پول به استرالیا

انواع حواله به استرالیا

حواله مستقیم به حساب بانکی شخصی در استرالیا

حواله مستقیم به حساب بانکی شرکتی در استرالیا

حواله دستی شرکتی

به این صورت که شخصی از طرف شرکت معرفی شده، به نماینده ایرانیکارت در استرالیه مراجعه میکند و وجه نقد خود را دریافت می کند

حواله دستی شخصی

به این صورت که شخص به نماینده ایرانیکارت در استرالیا مراجعه میکند و وجه خود را نقدا دریافت میکند

حواله به استرالیا

  • کارمزد انتقال وجه به استرالیا

کارمزد انتقال وجه با توجه به نوع حواله تغییر میکند اما ایرانیکارت سعی میکند کمترین کارمزد را از شما دریافت کند تا شما باکمترین کارمزد بتوانید وجود خود را انتقال دهید.

  • ارز انتقال به استرالیا

ارز استرالیا دلار استرالیا است و ایرانیکارت میتواند این ارز را به حساب بانکی مورد نظر شما انتقال دهد. اما بنا به درخواست میتوانید ارزهای دلار امریکا، یورو و پوند درخواست دهید.

ایرانیکارت چگونه این کار را انجام میدهد؟

نمایندگان ایرانیکارت منابع مالی خارجی خوبی در استرالیا دارند و این وجوه از منابع مالی ایرانیکارت در استرالیا تامین میشود. لازم به ذکر است این وجوه همگی وجوهی سفید هستند که مالیات آنها پرداخت شده است و ایرانیکارت به شما تضمین میدهد تمامی وجوه از منابع مالی سفید هستند.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر دچار ابهام هستید یا به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.