بیش از ۷ سال است با شماییم
مستر کارت افتتاح حساب پی پال صدورویزاکارت وسترن یونین
031-36636057 | 021-284210   با ما تماس بگیرید

تبریک! شما چند میلیون دلار برنده نشده اید !

تبریک، شما چند میلیون دلار برنده نشده اید !

قضیه از چه قرار است؟

اگر برای شما ایمیلی آمده است مبنی بر اینکه فردی در آن گوشه دنیا میخواهد به شما چند میلیون دلار بدهد، شما در معرض کلاهبرداری هستید ! هرچند این قضیه از حدود ۱۰ سال پیش شروع شد و قدیمی است اما چون هنوز برخی کاربران ما مورد سرقت وارد میشوند لازم دیدیم برای شما این نوع کلاهبرداری را روشن کنیم.

هنوز هستند کلاهبردارانی در سراسر دنیا که روزانه به میلیونها نفر ایمیل میزنند و به آنها میگویند که آنها چند میلیون دلار میخواهند برای شما بفرستند. این ایمیل ها میتواند در قالب های زیر باشد:

۱- فردی آن گوشه دنیا خیلی پیر شده است چند میلیون دلار ارث دارد و هیچ وارثی ندارد و میخواهد آن را به شما بدهد چون شانسی ایمیل شمارا وارد کرده است.

۲- شخصی از اطرافیان آدمهای خیلی معروف اما تحت تعقیب است، مثلا به شما میگوید از خانواده معمر قذافی است که میلیونها دلار از معمر قذافی گرفته است و اگر سریعا برای شما نفرستد آمریکا آن پول را از او میگیرد، پس سریعا میخواهد برای شما چند میلیون دلار پول بفرستد.

۳- شما در یک لاتاری که هیچوقت ثبت نام نکرده اید برنده شده اید.

۴- رییس شعبه بانکی در امریکا یا هر کشور دیگر میخواهد چند میلیون دلار برای شما بفرستد و ...

ایمیل هایی از این قبیل اینها تماما کلاهبرداری است !

 

روش کلاهبرداری چگونه است؟

اگر برای شما چنین ایمیلی آمد و شما به این ایمیل پاسخ دادید، شخص سواستفاده گر از شما میخواهد کارمزد انتقال مبلغ را مثلا ۵۰۰-۱۰۰۰ دلار برای او بفرستید تا پول را برای شما بفرستد. آنها ادعا میکنند آن چند میلیون دلار کاملا متعلق به شماست و نمیتوانند از اصل پول کارمزد ها را کم کنند پس شما باید مبلغی بپردازید تا چند میلیون دلار شما ارسال شود ! احتمالا پس از اینکه شما مبلغی برای آنها واریز کردید دوباره از شما میخواهند که مثلا ۳۰۰ دلار دیگر برایشان واریز کنید تا دستمزد وکیل مالی را بدهند ! سپس مبلغی حدود ۷۰۰ دلار برای کارمزدهای بانکهای واسط بین المللی و الی آخر.

تا زمانی که شما دیگر برای آنها پول نفرستید و بفهمید که مورد کلاهبرداری واقع شده اید و دیگر برایشان پول نفرستید !

این کلاهبرداران معمولا پولشان را از طرقی میخواهند که پیگیری نداشته باشد مانند سیستم های مانی گرام، وسترن یونیون.

 

با این ایمیلها چه کنید ؟

بهترین کار این است که جوابی به این ایمیل ها ندهید، اگر جوابی بدهید و جویای مطلب شوید با شگردهایی خاص شما را مجبور میکنند تا باور کنید و مبالغ را بپردازید. مطمئن باشید کسی از آن گوشه دنیا نمیخواهد به شما چند میلیون دلار پول دهد ! اگر مشاوره میخواهید، با ما تماس بگیرید، صحبت و مشاوره با یک متخصص مالی بین المللی هیچوقت ضرری برای شما ندارد.

ما دوست داریم پول شما محفوظ بماند. امنیت پول شما، امنیت ماست.

نظرات و سوالات

اشتراک:
  • هیچ نظری یافت نشد

ارسال نظر یا سوال به عنوان مهمان

0 / 500 محدودیت حروف
متن شما باید کمتر از 500 حرف باشد

عضویت در خبرنامه

پست الکترونیکی خود را در زیر وارد کنید تا خبرنامه های ایرانیکارت برای شما ارسال شود

با ما تماس بگیرید

ایرانیکارت

  دفنر مرکزی
021 2842 10  
031 3663 6057  
031 3663 2579 

 دفتر پخش تهران
021 2290 7208 

  آذربایجان شرقی و غربی
044 3343 6571 

  قم
025 3664 8248 

  شیراز
071 3234 3545 

  بندرعباس
076 3368 2319 

Chat Intercome

درباره ایرانیکارت

ایرانیکارت وبسایتی است که کوشش میکند خدمات مالی شما را به راحتترین، امن ترین و سریعترین روش انجام دهد. شما میتوانید خدمات مستر کارت، مستر کارت فیزیکی، مستر کارت مجازی، ویزا کارت، ویزا کارت فیزیکی، ویزا کارت مجازی، مستر کارت مجازی، مستر کارت هدیه، ویزا کارت هدیه، افتتاح حساب پی پال، خرید دلار پی پال، فروش دلار پی پال، وسترن یونیون، حواله وسترن یونیون، دریافت وسترن یونیون، کارت اعتباری و هرگونه خدمات ارزی دیگر را از ما دریافت کنید.