284210-021

ورود/ثبت نام

کلیه خدمات کارت و ارسال و تحویل کارت های اعتباری ایرانیکارت یک روز کاری انجام خواهد شد.لازم به ذکر است این زمان شامل روزهای تعطیل در ایران و خارج ازکشور (شنبه ها و یکشنبه ها)نیست.

شما نیاز به اسکن رنگی صفحه اول و دوم پاسپورت خود شخص صادر کننده به همراه امضای دارنده حساب ( درمحل امضای پاسپورت ) و اسکن رنگی پشت و روی کارت ملی دارید.لذا تائید تلفن ثابت و تلفن همراه هم برای احراز هویت درخواست کننده توسط سایت ایرانیکارت انجام خواهد شد

ابتدا در سایت ایرانیکارت ثبت نام کرده و پنلی اختصاصی برای خود باز کنید سپس در قسمت درخواست کارت اعتباری ، کارت فیزیکی مد نظر خود را درخواست دهید.

 

میتوانید درصورت نداشتن مدارک مورد نظر از قبیل پاسپورت،از پاسپورت یکی از اقوام و بستگان نزدیک خود درخواست کارت دهید.اینگونه کارت شما به نام آن شخص دارنده پاسپورت صادر خواهد شد اما شما میتوانید ازآن کارت استفاده کنید.لازم به ذکر است که باید پنلی به نام آن فرد دارنده پاسپورت در ایرانیکارت درخواست دهید.

این امضا که درقسمت مشخص شده پاسپورت است ، فرد دارنده پاسپورت باید این محل را امضا کرده و به ایرانیکارت تحویل دهد.این محل برای ثبت امضای مشتری حقیقی و ثبت در سیستم بانکی مورد نیاز است، که در موارد نیاز حتی برای تائید هویت بانکی درهرجای دنیا با این امضا بتوانید هویت خود را اثبات کنید.

 

کلیه درگاه ایرانیکارت به ریال است اما میتوانید برای صدور کارت های فیزیکی از عوامل جایگزین شامل دلار یا یوروی فیزیکی و حتی (دلار پی پال نقد شده توسط خود ایرانیکارت و …) اقدام به پرداخت نمایید.

برای ثبت نام میتوانید به صورت حضوری به یکی از دفاتر مجموعه ایرانیکارت در تهران و یا اصفهان مراجعه نمایید و با داشتن مدارک مورد نیاز(اسکن و اصل پاسپورت و کارت ملی خود) و موجودی لازم برای پیش پرداخت کارت ها( همانگونه که درسایت ثبت شده است) اقدام به خرید کارت از ما کنید.

 

این پیش پرداخت ها به معنای واریز حدودا ۷۰ درصد مبلغ کل در زمان ثبت نام است که مابقی مبلغ را باید زمان صدور کارت پرداخت کنید.

پس از ثبت درخواست کارت شما در سایت ایرانیکارت کارشناسان مجموعه جهت تائید تلفن های ثابت و همراه شما اقدام می نمایندیا شما میتوانید در قسمت مشاهده پروفایل ناحیه کاربری خود نسبت به تایید پنل اقدام نمایید.سپس مدارک شما به بانک ارسال خواهد شد و پس از رسیدن کارت ها به دفتر تهران، برای ودیعه دوم باید اقدام کنید . پس از‌آن کارت ها به دست شما میرسد با پست به هزینه خود ایرانیکارت و همراه پست تعهد نامه (فرم های فیزیکی بانک ) را باید امضا کنید ( دارنده کارت باید امضا کند) و کارت را تحویل بگیرد

کارتهای متصل به حساب بانکی و کلیه کارت هایی که قابلیت دریافت حواله سوییفت راداشته باشند.

شارژ کارتها روزهای کاری هربار تا سقف۱۰۰۰۰ دلار یا یورو شارژ می شود و از یک تا دو روز کاری زمان میبرد.اگر کارت از مجموعه ما تهیه کرده اید ، درخواست افزایش اعتبار خود را میتوانید در قسمت شارژ کارت های اعتباری ناحیه کاربری خود بدهید  واگر کارت از کشور و بانکی همانند بانک های افتتاح کننده حساب ما بود باید در قسمت  پشتیبانی  ناحیه کاربری خود تیکت دهید تا کارشناسان برای شما فاکتور دستی ارسال کنند و اگر کارت از ما و بانک و کشور موردنظر ما نبود میتوانیم با ارسال حواله سوییفت کارت شمارا شارژ کنیم.در مجموع برای اطلاع ازشارژ کارت های خریداری نشده از ما درقسمت پشتیبانی تیکت دهید.

 

توسط ۱- شرکت ایرانیکارت یا ۲- بعضی از صرافی های داخلی  و۳ – حواله بین المللی انجام می شود.

 

 

ارز کارت هرچی باشد شارژ میشود اگر دلار باشد به دلار شارژ می شود واگر ارز یورو باشد به ارز یورو شارژ میشود.

تا دو روز کاری این روند ممکن است زمان بر باشد.

روزهای جمعه،شنبه و یکشنبه همچنین روزهای پنجشنبه شارژهایی که ساعت ۱۲ به بعد ثبت شده باشد انجام نخواهد شد.

نرخ دلار شارژ کارتها به نرخ حواله حساب میشود بعلاوه کارمزد ثابتی که دارد مثلا برای ۱۰۰۰ دلار شارژ ۲۵ دلار کارمزد درنظر گرفته شده است( بسته به مقدار دلاری کارمزدهای مختلفی دارد).

این کارمزد ثابت از ۱۰ تا ۹۰ دلار یا یورو متفاوت است.

کارت به هر ارزی باشد به همان ارز باید شارژ شود ولی برای برداشت میتوان به ارزهای دیگر برداشت کنیم شایان ذکر است که ۴ درصد هزینه اکسچنج کسر می گردد

کارت های هدیه از نوع ویزای مجازی هستند که ماهیتا پریپید می باشند

از آنجایی که این کارت ها به صورت هدیه می باشند و متصل به حساب بانکی مستقل نیستند غیر قابل شارژ و غیر قابل تمدید هستند .این کارت ها به همان میزان دلار اولیه درخواستی ، شارژ میشوند و دیگر قابلتیت شارژ ندارند پس ، قبل از خرید از انتخاب میزان موجودی کارت خود اطمینان حاصل نمایید.

 

کارت های هدیه از نوع مجازی هستند و صرفا برای خرید از سایت های خارجی استفاده می شوند ولیکن همه سایت ها پذیرنده این نوع کارت نبوده و باید قبل از اقدام به خرید از پذیرندگی کارت خود در سایت مد نظر مطمئن شوید

به دلیل مسائل سیاسی و تحریم ها متاسفانه نمی توان تضمین قطعی برای همیشه اکتیو بودن این حسابها داد.البته شایان ذکر است نزدیک به سه سال است ما از خدمات این بانک استفاده کرده و مشکلی در رابطه با ارائه خدمات نداشته ایم.

بله ممکن است به دو دلیل بلاک شود:یکی به دلیل مسائل پولشویی برای مبالغ بالا و دیگری به دلیل مسائل سیاسی و تحریم ها

بستگی به قانون آن زمان بانک دارد معمولا بانکها اعلام می کنند خود شخص دارنده حساب با پاسپورت مراجعه حضوری در بانک  داشته باشد. هم شرکت ما و هم دارنده حساب موظف است طبق قانون عمل کند.

بله کاملا، چون حساب کاملا شخصی و بنام شخص خود شما می باشد.

انواع مختلف کارتها صادر می شود کارتهای مجازی که ایمیل می شود،کارتهای مجازی که فیزیکی هستند و کارتهایی که جزء دسته کارتهای پریپید هستند. این کارت ها که هزینه خیلی کمتری دارد کارت هایی از نوع پریپید بوده و متصل به حساب بانکی مستقل نیستند.

با توجه به این که این حساب ها شخصی  می باشند صرفا شخص دارنده حساب میتواند از طریق اس ام اس بانک از موجودی خود میتوانید مطلع شوید و از طریق اینترنت بانک میتوانید به تراکنشها و موجودی  خود دسترسی داشته باشید.

از آنجایی که ما از جزئیات حساب شما اطلاع نداریم برای مشتریان اینترنت بانک و اس ام اس بانک درنظر گرفته شده تا از اطلاعات حساب خود به راحتی مطلع شوید.

هزینه نگهداری کارت 1 دلار هزینه اس ام اس بانک 3 دلار  و هزینه اینترنت بانک نیز ۳ دلار می باشد ماهیانه ۷ دلار از حساب شما کسر میشود درصورتی که موجودی در حساب شما نباشد بعداز شارژ بدهی شما حساب شده و از شارژ کسر میگردد.

اگر اینترنت بانک نداشته باشید نمی توانید به اطلاعات حساب خود دسترسی داشته باشید و همچنین اگر اس ام اس بانک نداشته باشید در مواقعی که خرید اینترنتی دارید و سایت کد تایید 3d sequreشده بخواهد برای شما بفرستد در صورت فعال نبودن اس ام اس بانک کدی برای تایید بدست شما نمی رسد.