حواله به استرالیا

چنانچه شما قصد ارسال پول به استرالیا را دارید ایرانیکارت میتواند با منابعی که در استرالیا دارد وجه شما را در کمترین زمان به استرالیا انتقال دهد.

ایرانیکارت منابع مالی خوبی در استرالیا دارد و چنانچه شما قصد انجام حواله به استرالیا دارید ایرانیکارت میتواند حواله استرالیا را برای شما انجام دهد.

حواله به استرالیا

انواع حواله به استرالیا

حواله مستقیم به حساب بانکی در استرالیا

حواله دستی در استرالیا

به این صورت که شخص به نماینده ایرانیکارت در استرالیا مراجعه میکند و وجه خود را نقدا دریافت میکند

حواله وسترن یونیون به استرالیا

حواله مانی گرام به استرالیا

حواله به استرالیا

  • کارمزد انتقال وجه به استرالیا

کارمزد انتقال وجه با توجه به نوع حواله تغییر میکند اما ایرانیکارت سعی میکند کمترین کارمزد را از شما دریافت کند تا شما باکمترین کارمزد بتوانید وجود خود را انتقال دهید.

  • ارز انتقال به استرالیا

ارز استرالیا دلار استرالیا است و ایرانیکارت میتواند این ارز را به حساب بانکی مورد نظر شما انتقال دهد. اما بنا به درخواست میتوانید ارزهای دلار امریکا، یورو و پوند درخواست دهید.

ایرانیکارت چگونه این کار را انجام میدهد؟

نمایندگان ایرانیکارت منابع مالی خارجی خوبی در استرالیا دارند و این وجوه از منابع مالی ایرانیکارت در استرالیا تامین میشود. لازم به ذکر است این وجوه همگی وجوهی سفید هستند که مالیات آنها پرداخت شده است و ایرانیکارت به شما تضمین میدهد تمامی وجوه از منابع مالی سفید هستند.

نیاز به مشاوره دارید؟

اگر دچار ابهام هستید یا به مشاوره نیاز دارید با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.